1

ویدیو + توضیحات دکتر Curtis Crane در زمینه جراحی کاشت پنایل ایمپلنت پس از جراحی فالوپلاستی در مردان ترنس (FTM)

مترجم: سعید.ش

جراحی کاشت پنایل ایمپلنت حدود 9 ماه پس از جراحی فالوپلاستی انجام می پذیرد. طی این عمل جراحی، یک پنایل ایمپلنت نیمه سخت یا بادی درون آلت تناسلی مردانه، و ایمپلنت های بیضه درون کیسه بیضه تعبیه می گردد.

سختی پنایل ایمپلنت سبب می شود تا فرد هر زمان که بخواهد، بتواند دخول جنسی داشته باشد. پنایل ایمپلنت به طور کامل درون بدن جای می گیرد و از بیرون قابل دیدن نیست.

دکتر Crane ارولوژیستی است که این جراحی را مرتبا در مردان سیسجندر و مردان ترنسجندر انجام می دهد. تیم جراحی دکتر Crane در زمینه کاشت پنایل ایمپلنت های نیمه سخت و بادی مهارت دارند.

🔘ویدیو مقایسه پنایل ایمپلنت های بادی و نیمه سخت در مردان ترنسکشوال

🔴هشدار: تماشا فقط برای افراد بالای 18 سال
This video may be inappropriate for some users.

کاشت پنایل ایمپلنت های بادی در مردان ترنسکشوال، طول و قطر آلت تناسلی مردانه را به اندازه مردان سیسجندر افزایش نمی دهد.

🔻توجه: مایع قرمز قهوه ای [روی آلت تناسلی مردانه] بتادین است؛ انتی سپتیک (ضدعفونی کننده) موضعی که در اتاق عمل مورد استفاده قرار می گیرد.

[آلت تناسلی مردانه] در حال سفت شدن است، اما نه بزرگ تر می شود و نه قطور تر. بله، قطر آلت اصلا افزایش نیافت. همانطور که مشاهده می کنید، یکی از مشکلات [پنایل ایمپلنت بادی] این است که [آلت تناسلی مردانه] را به اندازه کافی سفت و سخت نمی کند. الان میزان سختی به بیشینه خود رسیده و پمپ دستگاه کاملا تخلیه شده است، اما مشکل همچنان پابرجاست؛ پنایل ایمپلنت نیمه سخت این مشکل را ندارد. [با کاشت پنایل ایمپلنت بادی] طول و قطر آلت تناسلی مردانه افزایش نخواهد یافت. میزان سختی آلت تناسلی مردانه پس از کاشت پنایل ایمپلنت نیمه سخت بیشتر است. به مرور زمان میزان سختی این پروتز (پنایل ایمپلنت بادی) کاهش می یابد. [سایز آلت تناسلی مردانه حاصل از جراحی فالوپلاستی پس از کاشت پنایل ایمپلنت بادی در حالت بیشینه نعوظ] دقیقا همان سایز قبلی است.

دکتر Curtis Crane جراح اورولوژیست، تجربیات بسیاری در زمینه کاشت پنایل ایمپلنت های بادی و نیمه سخت دارند. ایشان کاشت پنایل ایمپلنت نیمه سخت را ترجیح می دهند، با این حال اگر متقاضی تمایل شدیدی به کاشت پنایل ایمپلنت بادی داشته باشد، با کمال میل قبول می کنند.

🔻تصاویر آلت تناسلی مردانه حاصل از جراحی فالوپلاستی پس از کاشت پنایل ایمپلنت توسط Dr. Curtis Crane
http://brownsteincrane.com/penile-implant-photos/

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://brownsteincrane.com

Copyright © 2018 سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved