1

تجربه جراحی واژینوپلاستی توسط Dr. Kanit Wittayavanichai در بانکوک تایلند، سال 2018 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

جراحی تغییرجنس خود را توسط دکتر Kanit Wittayavanichai در بانکوک انجام دادم. همانطور که همه ما می دانیم، تایلند محبوب ترین مقصد خارج از کشور برای متقاضیان عمل جراحی تغییرجنس می باشد، و هزینه این عمل در آنجا بسیار ارزان تر است، لذا تصمیم گرفتم که این جراحی سرنوشت‌ساز را در بانکوک انجام دهم.

این دفعه اولی نیست که به بانکوک می آیم، یکی از دوستان تایلندی ام این دکتر را به من پیشنهاد کرد چرا که مادر دوستم جراحی لیفت صورت را توسط همین جراح انجام داده بود و عاشق نتیجه جراحی بسیار طبیعی خود شده بود، لذا اینگونه شد که بلیط هواپیما رزرو کردم و تمامی برنامه ریزی های لازم را انجام دادم.

در اولین روزی که در بانکوک بودم، با دکتر Kanit ملاقات کردم و در جلسه مشاوره با جراح شرکت کردم. البته پیش تر نیز با ایشان صحبت کرده بودم، با این حال می خواستم از نوع تکنیک جراحی مناسب خویش کاملا مطمئن شوم.

در نهایت تکنیک گرافت پوست کیسه بیضه را انتخاب کردم، چیز زیادی از روند جراحی به خاطر ندارم چرا که تمام وقت خواب بودم و می دانستم که همه چیز عالی پیش می رود و هیچگونه جای نگرانی نخواهد بود.

من و پارتنرم نتیجه جراحی را بسیار دوست می داریم. پارتنرم گفت که نه تنها ظاهر نتیجه جراحی، بلکه همه چیز آن بسیار طبیعی است. پس از سه ماه از انجام جراحی می توانستم با شریک جنسی ام رابطه جنسی داشته باشم. وقتی آن روز فرا رسید، نمی دانم تجربه ای که داشتم ارگاسم محسوب می شد یا خیر، اما احساس بسیار خوبی داشتم. از دوستان ترنسجندرم پرسیدم و همه آنها گفتند که بله، ارگاسم بوده است.

پارتنرم گفت که احساس و همه چیز کاملا طبیعی است. دکتر Kanit و تیم جراحی ایشان رویای مرا به واقعیت مبدل کردند و ایشان را بسیار دوست می دارم. سال های بسیاری بود که می خواستم زن باشم، شاید بتوانم بگویم نصف عمرم چنین خواسته ای داشتم. بعلاوه تشکر ویژه ای از پارتنر عزیزم دارم که در تمامی این مسیر سخت همراهم بود.

صادقانه بگویم، از دیلاتور ها کمی هراس داشتم و چند بار نخست که دیلاته واژن انجام دادم نسبتا دردناک بود و جرات نمی کردم دیلاتور را در واژن قرار دهم، بنابراین از پارتنرم درخواست کردم که این کار را برایم انجام دهد، و بله ایشان فوق العاده هستند و به من کمک کردند که انجامش دهم و در تمامی این مراحل همراهم بودند، حتی با وجود این که از خونریزی واقعا هراس داشتند. اما الان همه چیز عالی شده است و به دیلاتور ها نیز عادت کرده ام. تمامی زخم ها و اسکار ها نیز به خوبی بهبود یافته اند.

دکتر Kanit بسیار حرفه ای هستند. اسکار (جای برش جراحی) اصلا دیده نمی شود. صادقانه بگویم در ابتدای کار بسیار مضطرب و هراسان بودم چرا که تجربه چندانی از دکتر Kanit در وبسایت Realself یا هر وبسایت دیگری به جز فیسبوک در دست نبود. از طرفی به او اعتماد داشتم چرا که با خود می اندیشیدم که اگر ایشان قادر هستند صورت مادر دوستم را این چنین عالی عمل کنند، بعید می دانم جراحی تغییرجنس نیز برای ایشان کار سختی باشد، و بسیار شانس آوردم که به حرف دلم اعتماد کردم.

✳️یک ماه پس از جراحی
واژنم کمی ترسناک به نظر می رسد، اما به تدریج بهتر می شود. همانطور که پیش تر نیز اشاره کردم، دکتر فرمودند که برای بهبودی بیشتر حدود سه ماه باید صبر کنم.

✳️سه ماه پس از جراحی
همه چیز بسیار عالی است، عاشق نتیجه جراحی ام هستم و با آن رابطه جنسی داشته ام. پارتنرم آن را بسیار دوست می دارد! دکتر فرمودند که اسکار (جای برش جراحی) به تدریج محو می شود، اما بشخصه با آن مسئله ای ندارم.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Kanit Wittayavanichai به وبسایت زیر مراجعه نمایید.
https://www.facebook.com/SRSexperienceinThailand/photos/dr-kanit-wittayavanicha-society-of-aesthetic-plastic-surgeons-of-thailandmember-/257015458075361/

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2018/12/21/107/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
https://www.realself.com

Copyright © 2018 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved