1

تجربه جراحی فالوپلاستی ران پا توسط Dr. Michael Safir در ایالات متحده، می 2018 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

اولین مرحله جراحی فالوپلاستی ران پا را در تاریخ 25 می 2018 توسط Dr. Michael Safir انجام دادم. در این مرحله جراحی، ساخت کیسه بیضه، افزایش کامل طول پیش آبراه، و ساخت آلت تناسلی مردانه انجام پذیرفت. به تازگی در تاریخ 6 نوامبر 2018 جراحی ساخت کلاهک آلت تناسلی مردانه و جراحی کاهش سایز آلت تناسلی مردانه را نیز پشت سر گذاشتم.

بسیار خوشحالم! حس آلت دارد ایجاد می شود (از پنج ستاره به آن سه ستاره می دهم). می توانم از پایه تا نزدیک نوک آلت تناسلی مردانه ام را در قسمت رو به رویی آن احساس کنم، اما در قسمت مخالف هنوز هیچ حسی ندارم. تغییرات دمایی را با آلت تناسلی مردانه ام احساس نمی کنم و در قسمتی از آلت که حس دارد، فقط حس جنسی و لامسه را احساس می کنم.

پس از جراحی با عوارض جدی مواجه نشدم، فقط نیاز به ترمیم کوچکی در ناحیه پرینیوم داشتم (پس از مرحله اول جراحی حفره کوچکی آنجا ایجاد شده بود)، و دیگر این که بدلیل قطر بسیار زیاد آلت، روند کاهش سایز آلت تناسلی مردانه را پشت سر گذاشتم. در حال حاضر طول آلت تناسلی مردانه ام 6 اینچ (~ 15.2 سانتی متر) و محیط (دور تا دور) آن 8 اینچ (~ 20.3 سانتی متر) است. پیش از کاشت پنایل ایمپلنت حداقل یک مرحله جراحی کاهش سایز دیگر نیز باید انجام دهم.

جراحی کاهش سایز آلت تناسلی مردانه (Debulking) پروسه ای است که طی آن چربی را از آلت تناسلی مردانه ای که قطر بسیار زیادی دارد خارج می کنند. طی این جراحی لیپوساکشن و برش آلت (باز کردن آلت) صورت می پذیرد. معمولا مردانی که جراحی فالوپلاستی ران پا انجام می دهند نیازمند یک الی چهار جلسه جراحی کاهش سایز آلت هستند تا سایز آلت تناسلی مردانه ایشان به سایز دلخواه کاهش یابد.

دکتر Michael Safir جراحی فوق العاده هستند. شاید در معاشرت با مراجعه کنندگان خود بهترین نباشند، اما شنونده ای عالی هستند و واقعا اهمیت می دهند. هزینه عمل جراحی 150,000 دلار امریکا می باشد. از نتیجه جراحی خود راضی هستم.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Michael Safir به وبسایت زیر مراجعه نمایید.
http://brownsteincrane.com/meet-the-doctors/

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2018/12/21/106/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2018 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved