1

تجربه جراحی متودیوپلاستی توسط Dr. Pierre Brassard در مونترال کانادا، سال 2018 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

جراحی های متودیوپلاستی، ساخت کیسه بیضه، افزایش طول پیش آبراه، تخلیه و بالا کشیدن مونس را توسط دکتر Brassard در کانادا انجام دادم. بابت جراحی هیچ هزینه ای نپرداختم. از نتیجه جراحی ام بسیار ناامیدم. آلت تناسلی مردانه ام آزاد نیست و لذا نمی توانم در حالت ایستاده ادرار کنم و نمی توانم از پروتز آلت تناسلی مردانه روکش مانند (Hot Rod) استفاده کنم.

کیسه بیضه بسیار عقب و بین پاهایم است و با آن احساس ناراحتی می کنم. هنوز کاشت ایمپلنت [بیضه] را انجام نداده ام. من تمامی نارضایتی هایم را به جراح گفتم، اما ایشان از آن دست جراحانی هستند که به مراجعه کنندگان خویش گوش نمی سپارند.

دلیل دیگر ناامیدی ام این است که برای انجام این جراحی 18 ماه انتظار کشیدم، و نتیجه جراحی ام خوب نیست.

قصد انجام جراحی ترمیمی دارم، اما نه با این جراح! جراحی یافته ام که برایم مجددا متودیوپلاستی انجام دهد، اما 16.000$ هزینه دریافت می کند. صادقانه بگویم [هزینه اش] برایم مهم نیست، فقط می خواهم از نتیجه جراحی ام خوشحال و راضی باشم. برای انجام جراحی ترمیمی ام مجبورم 9 ماه که زمان بسیاری است، انتظار بکشم.

دکتر Brassard شخصی مهربان است، اما بشخصه ایشان را برای انجام جراحی متودیوپلاستی توصیه نمی کنم. وام بگیرید و هزینه بپردازید، اما در عوض بهترین نتیجه جراحی را داشته باشید.

🔳پرسش: من تصمیم دارم جراحی متودیوپلاستی توسط دکتر Brassard انجام دهم. آیا بیشتر بافت اطراف آلت تناسلی ورم است؟ خوشحال می شوم نتیجه جراحی را پس از بهبودی ببینم.

پاسخ: بله آلت تناسلی مردانه کلا متورم بود. سه هفته به طول می انجامد تا ظاهری طبیعی پیدا کند. احتمالا عکس های بیشتری ارسال خواهم کرد اما صادقانه بگویم از نتیجه جراحی ام بسیار ناامیدم. دکتر Brassard کیسه بیضه را بسیار عقب بین پاها درست می کنند و بشخصه عملا روی آن می نشینم. آلت تناسلی مردانه آزاد نیست، لذا نمی توانم ایستاده ادرار کنم و برایم ناخوشآیند است (اگر تصمیم دارید متودیوپلاستی انجام دهید و سپس برای رابطه جنسی پروتز آلت مردانه روکش مانند نظیر Hot rod روی آن بپوشید، فراموشش کنید). من تمامی مشکلاتم را به دکتر Brassard گفتم، و تنها جوابی که به من داد این بود که «عادت می کنی».

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Pierre Brassard به وبسایت زیر مراجعه نمایید.
https://www.grsmontreal.com

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2018/12/21/105/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2018 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved