1

تجربه جراحی ارکیکتومی (تخلیه بیضه) توسط Dr. William Bihrle در ایالات متحده، سال 2018 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

دکتر Bihrle جراحی صمیمی، حرفه ای، و صادق هستند. ایشان روش جراحی دلخواه مرا بسیار محترم شمرده و به من حق انتخاب دادند که تخلیه بیضه ها با ایجاد برشی در کیسه بیضه انجام پذیرد یا با ایجاد برشی در شکم.

طی دوره بهبودی کمی دچار خونریزی شدم چرا که چسب بخیه مایع داشت خارج می شد و پوسته ضخیم تشکیل شده روی زخم را نیز همراه خود خارج می ساخت. درد گاهی کم و گاهی زیاد بود. یک ماه از عمل جراحی ام گذشته است و حساسیت اطراف برش جراحی نسبتا بالا است. استفاده از پد بهداشتی بیشتر در مواقعی که دچار خونریزی می شدم الزامی بود.

در هفته نخست پس از جراحی حتما باید روی کمر خوابید. قدرت بدنی نسبتا سریع باز می گردد، اما استقامت بدنی خیر. برای انجام جراحی ارکیکتومی، همواره دکتر Bihrle را توصیه می کنم و از عمل جراحی ام کاملا راضی هستم.

🔹توضیحات مربوط به تصویر اول: چند روز پس از جراحی. به اندازه ای که بتوانم عکس بگیرم می توانستم جا به جا شوم.

🔹توضیحات مربوط به تصویر دوم: چند روز بعد. چسب بخیه مایع کم کم داشت خشک و لایه لایه می شد.

🔹توضیحات مربوط به تصویر چهارم: چسب بخیه مایع بسیار سست شده، اما هنوز به اندازه کافی خارج نشده است. قسمت های قرمز رنگ قسمت هایی هستند که بیشترین میزان خونریزی را داشتند. خونریزی زیاد نبود، اما زود بند نمی آمد. استفاده از گاز پد نچسب و پد مناسب خونریزی قاعدگی بسیار ضروری بود.

🔹توضیحات مربوط به تصویر پنجم: پایان هفته اول. بیشتر چسب بخیه مایع خارج شده و به همین دلیل خونریزی ام کمی افزایش یافته است. بلافاصله پس از این عکس دوش گرفتم.

🔹توضیحات مربوط به تصویر ششم: بلافاصله پس از دوش گرفتن. می توانید ببینید پوسته ضخیم روی زخم در کجا شکل گرفته است، دقیقا جایی است که ظاهر نه چندان خوشآیند و سفید رنگی دارد. از برخورد آب به این ناحیه شدیدا هراس داشتم!

🔹توضیحات مربوط به تصویر هفتم: ظاهر نتیجه جراحی همین امشب. تقریبا هیچ دردی ندارم، اما خط برش جراحی نسبتا حساس است.

🔻جهت كسب اطلاعات بيشتر در رابطه با Dr. William Bihrle به آدرس زير مراجعه نماييد.
http://www.dartmouth-hitchcock.org/provider/708

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2018/12/21/104/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2018 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved