1

تجربه جراحی فالوپلاستی ساعد دست توسط Dr. Christopher Salgado در ایالات متحده، سال 2018 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

جراحی فالوپلاستی ساعد دست و ساخت کیسه بیضه با استفاده از چربی را توسط Dr. Christopher Salgado انجام دادم. در حال حاضر پنج ماه و نیم از عمل جراحی ام گذشته است. اگر آلت تناسلی مردانه ام را بفشارم، می توانم فشار را احساس کنم، اما لمس ملایم را احساس نمی کنم. اگر اشیاء سرد روی آلت تناسلی مردانه ام قرار دهم می توانم آنها را احساس کنم. احساس سوزن سوزن شدن/شوک عصب در آلت تناسلی مردانه ام دارم.

بلافاصله پس از جراحی می توانستم از دستم به طور کامل استفاده کنم. به هیچ عنوان حس دست یا ساعد دست اهدا کننده ام از بین نرفت، فقط در ناحیه برداشت گرافت پوستی حسی ندارم. میزان انعطاف پذیری دستم محدود شده است. در حال حاضر تمرینات فیزیوتراپی انجام می دهم تا گستره حرکت مچ دستم را بازیابم. به زودی میزان انعطاف پذیری که قبل از جراحی داشتم را باز خواهم یافت.

در حال حاضر می توانم بدون هیچ محدودیتی ورزش کنم. می توانم پوش آپ و پرس سینه را با گستره حرکت کامل انجام دهم، اما هنوز نمی توانم حرکات پول آپ انجام دهم. گرافت پوستی دارد نرم و یکدست می شود، اکثریت ساعات روز روی آن اسلیو فشرده ساز می پوشم. احساس سوزن سوزن شدن عصب در کف دستم دارم، اما این مسئله نیز دارد برطرف می شود. هر چه ساعد دستم قوی تر شود، انعطاف پذیری آن نیز بیشتر می شود.

اگر جلسه مشاوره با جراح پیش از انجام جراحی فالوپلاستی در پیش دارید، می توانید از جراحتان بپرسید که مکان قرارگیری آلت تناسلی مردانه را چگونه تعیین می کنند؟ آیا حق انتخابی برای تعیین مکان قرارگیری آلت تناسلی مردانه دارید؟ بپرسید که چه مقدار چربی و عضله در آلت تناسلی مردانه تان قرار می دهند تا از تحلیل رفتن قطر آلت تناسلی مردانه جلوگیری شود و گرافت چربی مورد استفاده از کجا برداشته می شود؟ از ایشان بپرسید که آیا پس از بازگشت به خانه توصیه می کنند که برای مراقبت پس از عمل، به اورولوژیست مراجعه کنید؟ همچنین می توانید از ایشان درخواست کنید که اگر ممکن است، پایین تر از مچ دست اهدا کننده را برش بزنند تا محدودیت حرکتی برایتان ایجاد نگردد.

از جمله عوارضی که پس از جراحی داشتم این است که در حال حاضر ابتدا و انتهای پیش آبراهم مسدود شده است، و چربی بکار رفته در کیسه بیضه ام کاهش یافته است. نیاز است جراحی مجدد ترمیمی انجام دهم. حس آلت تناسلی مردانه ام در حد متوسط است و از نتیجه جراحی ام نسبتا راضی هستم.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Christopher Salgado به آدرس زیر مراجعه نمایید.
https://doctors.umiamihealth.org/provider/Christopher+J.+Salgado/525933?unified=salgado&sort=networks%2Crelevance

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2018/12/21/103/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2018 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved