1

ویدیو + اطلاعات پنایل ایمپلنت هیدرولیک ZSI 475 جهت ایجاد نعوظ در آلت تناسلی مردانه حاصل از جراحی فالوپلاستی با طراحی ویژه مردان ترنس (FTM)

مترجم: سعید.ش

پنایل ایمپلنت ZSI 475 اولین پنایل ایمپلنت هیدرولیک طراحی شده ویژه مردان ترنس است! پنایل ایمپلنت هیدرولیک ZSI 475 توسط شرکت سازنده ایمپلنت های جراحی Zephyr واقع در کشور سوئیس ساخته شده و شیوه طراحی آن به گونه ای است که مبزان سختی و زیبایی مطلوب را فراهم می آورد.

پنایل ایمپلنت هیدرولیک ZSI 475 از جنس سیلیکن NUSIL بوده و چگالی آن به گونه ای است که ماندگاری طولانی، انعطاف پذیری، و نعوظ آلت بسیار شبیه به نعوظ طبیعی را برای شخص به ارمغان می آورد. میله نیکلی – تیتانیومی مستحکم داخل ایمپلنت، طول عمر و دوام آن را افزایش می دهد.

🔻سایر ویژگی های پنایل ایمپلنت هیدرولیک ZSI 475 FTM:

▪️به جای دو سیلندر، یک سیلندر در ساخت آن به کار رفته و همین امر سبب می شود تا در حالت خوابیده و نعوظ ظاهر مطلوب و زیبایی داشته باشد.

▫️در سه سایز متفاوت به طول 120mm، 150mm، 170mm عرضه شده است.

▪️دارای کلاهک آلت تناسلی مردانه با عرض 25mm می باشد که به شکل کلاهک طبیعی طراحی شده و به نوک پنایل ایمپلنت به شکل سرپوش متصل می گردد. در کلاهک پنایل ایمپلنت سوراخ کوچکی ایجاد شده تا راه عبوری برای پیش آبراه باشد و کاشت پنایل ایمپلنت را سهولت بخشد.

▫️بخش پراکسیمال ایمپلنت حاوی صفحه ای از جنس استیل ضد زنگ و سیلیکن است که به استخوان عانه به طور محکم متصل می شود.

▪️طراحی آن به گونه ای است که برای انجام ام‌ آر آی و عبور از اسکنر های فرودگاه ایمن است. متقاضی می تواند با پنایل ایمپلنت خود مسافرت کند، ایمپلنت قابل شناسایی توسط اسکنر های فرودگاه نیست. این نوع ایمپلنت هنگام استفاده از اسکنر های پزشکی نیز ایمن و بی خطر است.

🔻طرز کار پنایل ایمپلنت هیدرولیک ZSI 475 در ایجاد حالت نعوظ مشابه با ایمپلنت های هیدرولیک دیگر است:

1️⃣ برای قرار گرفتن آلت تناسلی مردانه در حالت نعوظ، حباب پنایل ایمپلنت را فشار دهید

2️⃣ آلت تناسلی مردانه در حالت نعوظ قرار می گیرد

3️⃣ سیلندر را فشار دهید تا آلت تناسلی مردانه در حالت خوابیده قرار گیرد

4️⃣ آلت تناسلی مردانه در حالت خوابیده قرار می گیرد

1

🔰در این ویدیو جراحی کاشت پنایل ایمپلنت هیدرولیک ZSI 475 توسط تیم جراحی بلژیک (پزشکان Lumen, Spinoit و Hoebeke) توضیح داده شده است.

⚠️توجه: ویدیو حاوی صحنه های جراحی در اتاق عمل است.

🔘ترجمه توضیحات ویدیو

در این ویدیو، تکنیک کاشت پنایل ایمپلنت بادی به عنوان یکی از مراحل جراحی تطبیق جنسیت زن به مرد توضیح داده می شود. این جراحی در بیمارستان دانشگاه گنت انجام پذیرفته است. جراحی کاشت پنایل ایمپلنت در صورت تمایل فرد انجام می پذیرد. این جراحی همیشه به عنوان آخرین مرحله جراحی تطبیق جنسیت و زمانی که آلت تناسلی مردانه فقط حس لامسه دارد، معمولا حدود یک سال پس از جراحی فالوپلاستی، انجام می پذیرد.

پهلوی کیسه بیضه برش زده می شود و بافت چربی تا استخوان عانه جداسازی می گردد. جداسازی چربی از بغل انجام می شود تا از آسیب رساندن به پیش آبراه جدید جلوگیری بعمل آید. سپس فضای کافی برای کاشت دستگاه ایجاد می شود. طول [فضای کافی مورد نیاز برای کاشت سیلندر پنایل ایمپلنت] به کمک دستگاه گشاد کننده اندازه‌گیری می شود. جهت تعبیه مخزن پنایل ایمپلنت، برش دیگری در زیر دیواره شکم ایجاد می شود.

سپس دستگاه بادی آماده می گردد. فوق العاده حائز اهمیت است که حباب های هوا از دستگاه خارج گردد؛ این اقدام از بروز اختلال در عملکرد دستگاه پیشگیری می کند. دستگاه با استفاده از بخیه های غیرجذبی به طور محکم به استخوان عانه متصل می شود. در پایان پس از گشاد کردن کیسه بیضه جدید و ایجاد فضا برای قرار دادن پمپ پنایل ایمپلنت، قسمت های مختلف دستگاه بادی در بدن جایگذاری می گردد.

قسمت های مختلف دستگاه با جلوگیری از ورود حباب های هوا به یکدیگر متصل می گردد. در این ویدیو، جراحی کاشت ایمپلنت بادی ZSI به تصویر کشیده شد، با این حال کاشت دیگر انواع ایمپلنت نظیر ایمپلنت بادی و نیمه سخت را نیز می توان انجام داد.

شرکت سازنده Zephyr پنایل ایمپلنت منعطفی نیز به نام ZSI 100 ویژه مردان ترنس (FTM) طراحی نموده است.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر:

💠معرفی اولین پنایل ایمپلنت اریکشن غیربادی و نیمه سخت، که به طور خاص برای ترنس مردها طراحی و ساخته شده است جهت نعوظ در مرحله آخر عمل فالوپلاستی
https://helptranscenter.org/2015/09/05/157/

🔹توجه: در حال حاضر پنایل ایمپلنت‌های شرکت Zephyr در ایالات متحده عرضه نمی گردند و ZSI نیز فعلا در پی اخذ تاییدیه سازمان غذا و داروی امریکا (FDA) نیست. مردان ترنسی که خواستار پنایل ایمپلنت ZSI هستند می توانند به کشور های اروپایی، کانادا، کوبا یا امریکای جنوبی مسافرت کنند و در آنجا عمل جراحی کاشت این نوع ایمپلنت را انجام دهند.

🔻آدرس فیسبوک شرکت سازنده پنایل ایمپلنت های ZSI:
https://www.facebook.com/pages/Implants-FTM/1548468455412960

📎فایل پی دی اف پنایل ایمپلنت هیدرولیک ZSI 475 با طراحی ویژه مردان ترنس (FTM) ضمیمه مقاله شد.

475_FTM_Flyer-2016_V3

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
https://www.phallo.net

https://www.zsimplants.ch

Copyright © 2018 سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved