1

تجربه مرحله دوم جراحی فالوپلاستی ساعد دست توسط Dr. Jens Berli در پورتلند اورگن – ایالات متحده ، سال 2018 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

کمی بیش از پنج ماه از مرحله دوم جراحی فالوپلاستی ساعد دستم می گذرد. در این مرحله جراحی ساخت کلاهک آلت تناسلی مردانه ، ساخت کیسه بیضه ، تخلیه و بستن واژن ، و افزایش طول پیش آبراه انجام پذیرفت. 23 روز نیز از جراحی کاشت ایمپلنت بیضه ام گذشته است. بیمه ام هزینه ها را فقط تا همین جا پوشش می دهد ، لذا برای جراحی کاشت پنایل ایمپلنت یا باید پس انداز کنم یا این که در جستجوی بیمه دیگری باشم.

دکتر برلی را از صمیم قلب دوست دارم ، او فوق العاده و بسیار کمال گرا است ، و واقعا به مراجعه کنندگانش اهمیت می دهد.

سایز آلت تناسلی مردانه را خودم انتخاب کردم ، می توانستم سایز بزرگتر نیز انتخاب کنم با این حال تصمیم گرفتم سایز متوسط داشته باشم. می توانم خودارضایی کنم ، و خودارضایی و رابطه جنسی بسیار طبیعی صورت می گیرد و شگفت انگیز است!

می توانم در حالت ایستاده ادرار کنم. چند فیستول داشتم که به سرعت بهبود یافتد. به جز آن ، همه چیز عالی پیش رفت! دکتر برلی را برای فالوپلاستی قویا توصیه می کنم! او شگفت انگیز است.

طول آلت تناسلی مردانه ام 6.25 اینچ (~ 15.8 سانتی متر) و قطر آن 4.5 اینچ (~ 11.4 سانتی متر) است. قدم خودمم نیز 5″4.5 (~ 163.8 سانتی متر) است. کیسه بیضه ام از دو کیسه ساخته شده است که از وسط به هم جوش خورده اند.

دکتر برلی برای ساخت کلاهک آلت تناسلی مردانه «دو گرافت پوستی تمام ضخامت مستقل بر می دارد ، اولی را برای زیر سطح باز فلپ استفاده می کند و دومی را روی ناحیه اهدا کننده فلپ قرار می دهد.» این توضیحات را از یک مقاله استخراج کردم.

در بیش از 90% آلت تناسلی مردانه ام حس لامسه دارم ، از پایه تا کمی پایین تر از میانه آلت تناسلی مردانه ام حس جنسی دارم ، و کلیتوریس در پایه آلت تناسلی مردانه بالای کیسه بیضه دفن گردیده است. برای رسیدن به ارگاسم هیچ مشکل ندارم و ارگاسم برای من بهتر و شدیدتر شده است.

پیشنیاز انجام جراحی این بود که باید دو نامه از متخصصان سلامت روان داشته باشم ، و این که کمی وزن کم کنم.

بیمه تمامی هزینه های جراحی ام را پوشش داد ، اما این بیمه هزینه جراحی کاشت پنایل ایمپلنت را پوشش نمی دهد. دقیق به خاطر ندارم چه مبلغی برای بیمه صورت حساب کردند ، با این حال در اولین کاغذبازی «این یک صورت حساب نیست» ایشان بیش از 120,000 دلار امریکا نرخ تعیین شده بود. البته این مبلغ برای مرحله اول جراحی بود ، اگر دانستنش برایتان مهم است.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Jens Berli به آدرس زیر مراجعه نمایید.
http://www.transhealthcare.org/jens-berli/

🔻تجربیات مرحله اول جراحی فالوپلاستی ساعد دست توسط Dr. Jens Berli را در آدرس زیر مطالعه نمایید.

✳️تجربه مرحله اول جراحی فالوپلاستی ساعد دست توسط Dr. Jens Berli در پورتلند اورگن – ایالات متحده ، سال 2017 + تصاویر
https://helptranscenter.org/2018/02/15/275/

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2018/10/28/97/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2018 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved