1

تجربه جراحی کوتاه کردن آلت تناسلی مردانه پس از جراحی فالوپلاستی ساعد دست توسط Dr. Mang Chen در ایالات متحده ، سال 2016 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

من در تاریخ 22 آگست سال 2016 جراحی فالوپلاستی ساعد دست خود را توسط Dr. Chen در سن فرنسیسکو انجام دادم. این عکس ها مربوط به حدود یک سال پس از کوتاه کردن آلت تناسلی مردانه ام است. طول اصلی آلت تناسلی مردانه ام 5 یا 6 اینچ (~ 12.7 یا 15.2 سانتی متر) بود و در زندگی روزمره ، شغل ، و سایر فعالیت ها با آن راحت نبودم. من فعالیت جنسی بالایی ندارم بنابراین تصمیم گیری برایم آسان بود. من تصمیم گرفتم آلت تناسلی مردانه ام را کوتاه کرده و سایز آن را به سایز آلت تناسلی مردانه متوسط در حالت خوابیده با طول 3 – 3.5 اینچ (~ 7.6 – 8.8 سانتی متر) برسانم و راضی هستم.

با توجه به رشد آهسته عصب ها ، بازگشت حس مدتی به طول می انجامد. هر چند قبل از کوتاه کردن آلت مردانه ام حس کاملی از پایه تا نوک آن داشتم. پیش از کوتاه کردن آلت تناسلی مردانه ام دو جراحی ترمیمی نیز برای رفع تنگی پیش آبراه پشت سر گذاشته بودم. ابتدا سیستوسکوپی (آندوسکوپی مجرای ادرار) و گشاد کردن مجرای ادرار را امتحان کردیم و جواب نگرفتیم ، این مسئله با انجام نوعی یوریتروپلاستی (ساخت پیش آبراه) برطرف گردید ، به این صورت که جراح بافت اسکار را برش زد و خارج کرد و دو سر سالم پیش آبراه را به هم متصل گردانید. از آن موقع تا بحال هیچ مشکل دیگری نداشتم.

قصد دارم در سال آینده 2019 تتو پزشکی [آلت تناسلی مردانه] را شروع کنم. عمل جراحی خود را تحت پوشش بیمه کایسر انجام دادم و 100% هزینه ها پوشش داده شد.

🔳پرسش: قبل از کوتاه کردن آلت تناسلی مردانه با چه مشکلاتی مواجه بودید ؟ حس ساعد دست تان به چه صورت است ؟

پاسخ: صادقانه بگویم آلت تناسلی مردانه ام برایم بسیار بزرگ بود. برای خرید شورت و شلواری که فاق آن فضای کافی برای آلت تناسلی مردانه ام داشته باشد با چالش مواجه بودم (نه هزینه اش را داشتم و نه وقتش را). من زندگی بسیار فعالی دارم و شغل من فعالیت های بدنی/خطر آفرین را می طلبد و وقتش را ندارم که بایستم و شورت و شلوارم را مرتب کنم. سایز آلت تناسلی مردانه ام انجام این فعالیت ها را برایم ناراحت کننده/غیر قابل تحمل کرده بود.

پس از گذشت دو سال از انجام جراحی ام ، حس ساعد دستم نسبتا طبیعی است. هنوز بعضی جاهایش (وسط ساعد دست) حس پانسمان Saran را دارد (اگر تتو کرده باشید متوجه منظورم می شوید) ، بسیار سخت و محدود است. در مجموع خوب است و به آن توجه نمی کنم و توجه دیگران را نیز به خود جلب نمی کند. در مورد حس دستم جالب است که بگویم که در کمترین حالت می توانم قلم مو را با دستم حس کنم. معمولا با هر لمس احساس فشار مانندی به من دست می دهد ، اما بار ها برایم پیش آمده است که اگر حواسم به دستم نباشد و لمس شود ، متوجه لمس شدن آن نمی شوم.

🔳پرسش: پس از بهبودی کامل از اولین جراحی در حین دخول جنسی چه نوع حسی داشتید ؟ بعضی از اشخاص فقط می گویند که که «حس جنسی کامل» دارند ، اما این برای شما دقیقا به چه صورت است ؟ آیا مانند حسی است که قبل از جراحی داشتید یا این که … متفاوت است ؟

پاسخ: من متاسفانه تا قبل از کوتاه کردن آلت تناسلی مردانه ام تا آنجا پیشروی نکردم و حال بعد از کوتاه کردن آلت تناسلی مردانه ام به دلایل نامعلومی هیچ حسی ندارم. با این حال حس جنسی کاملی که سابقا داشتم به این صورت بود که .. می توانستم بدنه آلت تناسلی مردانه ام را حس کنم و جوری حس می شد که گویا واقعا داشتم خود بدنه آلت تناسلی مردانه ام را لمس می کردم و حسی شبیه به حسی بود که قبل از جراحی داشتم (البته نه آنقدر عالی). حس کلاهک/نوک آلت تناسلی مردانه ام نیز به همین صورت شگفت انگیز بود و تقریبا مانند حسی بود که قبل از جراحی داشتم.

اگر چه حسی که داشتم با سوزن سوزن شدن نیز همراه بود مثل موقعی که پای آدم خواب برود ، به آن صورت. اما حس بیشتر و بیشتر شد و به مرور زمان به حد طبیعی رسید. اکثریت اشخاص بدلیل ارتباط نزدیک ذهن و بدن می گویند که احساسی بهتر از قبل دارند چرا که آنها .. طبیعتا چیزی را می بینند که بهتر بود همیشه آنجا باشد ، می توان گفت همه اینها بازی ذهن انسان است. اگر بهترین حس جنسی ممکنی که می توانید داشته باشید را می خواهید ، متودیوپلاستی احتمالا بهترین گزینه برای شما ست؛ پس از آن ، فالوپلاستی ساعد دست در اولویت دوم بهترین گزینه خواهد بود.

🔳پرسش: من مدتی است که سر انتخاب طول آلت تناسلی مردانه ام با خودم کلنجار می روم ، و نمی دانم بهتر است که به اندازه سایز متوسط آلت تناسلی مردانه در حالت خوابیده باشد یا سایز متوسط آلت تناسلی مردانه در حالت نعوظ. آیا شما زیر شوار ، شورت مردانه چسبان را هم امتحان کردید به طوریکه آلت تناسلی مردانه خود را رو به بالا در شورت قرار دهید ؟ من هنگام استفاده از پروتز همین کار را می کنم. البته مطمئن نیستم که پنایل ایمپلنت اجازه می دهد آلت تناسلی مردانه تا این حد خم شود یا خیر.

✅پاسخ: حتی پس از کوتاه کردن آلت تناسلی مردانه ام نیز نمی توانم به راحتی شورت مردانه چسبان بپوشم. قبل و بعد از کوتاه کردن آلت تناسلی مردانه ام امتحان کردم ، اما در نهایت (پس از پنج دقیقه یا بیشتر) از جایش سُر می خورد و وسط یا سمت راست پاهایم آویزان می شد. وقتی سایز آلت تناسلی مردانه ام به اندازه سایز متوسط آلت تناسلی مردانه در حالت نعوظ بود ، قرار دادن آلت مردانه ام در آن وضعیت واقعا دردناک بود ، فقط وقتی رو به پایین بود احساس راحتی می کردم. طبق تجربه ای که داشتم ، آلت تناسلی مردانه بسیار نرم تر از آن است که بتواند در چنین موقعیتی ماندگار باشد (آلت تناسلی مردانه حاصل از فالوپلاستی از آلت تناسلی مرد سیسجندر نرم تر است). شاید کاشت پنایل ایمپلنت کمک کند که آلت تناسلی مردانه در چنین موقعیتی ماندگار شود ، البته اگر از وزنی که پنایل ایمپلنت به آلت مردانه اضافه می کند چشم پوشی کنیم.

🔻جهت كسب اطلاعات بيشتر در رابطه با Dr. Mang Chen به وبسايت زير مراجعه نماييد.
http://www.mangchenmd.com

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2018/10/28/96/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2018 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved