1

تجربه جراحی واژینوپلاستی توسط Dr.Theerapong Poonyakariyagorn در بانکوک تایلند + تصاویر

مترجم: سعید.ش

من به تازگی عکس هایم را از Dr.Theerapong پس از ماه ها درخواست از ایشان گرفتم و بسیار بسیار خوشحالم از این که می توانم تجربه ام را با شما در میان بگذارم.

چند سال پیش برای انجام جراحی تغییرجنس توسط Dr.Theerapong به بانکوک سفر کردم. من از دوست صمیمی ام درباره ایشان شنیده بودم که یکی از معروف ترین جراحان در بانکوک تایلند هستند. من از طریق ایمیل با ایشان مکاتبه کردم و در مدت کوتاهی تصمیم خود را گرفتم.

من سه هفته در بانکوک اقامت داشتم که البته از این سه هفته ، فقط یک هفته اش را در بیمارستان بودم. تیم مراقبتی بیمارستان بسیار خوب بود و من واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم!

هزینه جراحی ام در آن زمان چیزی حدود 300 هزار بات تایلند شد ، اما لطفا به روز ترین هزینه ها را از خود کلینیک جویا شوید.

من از تکنیک جراحی چیز زیادی نمی دانم ، با این حال حس جنسی ام در حین رابطه جنسی دقیقا همان چیزی است که می خواستم! و من واقعا پیش بینی نمی کردم که پس از جراحی بتوانم ارگاسم شوم ، اما پس از جراحی ارگاسم می شوم! واقعا می خواهم از Dr.Thee تشکر کنم که زندگی ام را تغییر داد!

🔻جهت كسب اطلاعات بيشتر در رابطه با Dr.Theerapong Poonyakariyagorn به آدرس زير مراجعه نماييد.
http://pai.co.th/dr-teerapong-poonyakariyagorn-md/

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2018/10/28/95/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
https://www.realself.com

Copyright © 2018 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved