1

تجربه مرحله سوم و آخر جراحی متودیوپلاستی توسط Dr. Nim Christopher در دسامبر 2017 ، کشور انگلیس + تصاویر

مترجم: سعید.ش

مرحله سوم جراحی متودیوپلاستی خود را در تاریخ 18 دسامبر سال 2017 توسط Dr. Nim Christopher انجام دادم. نه ماه از مرحله سوم عمل جراحی ام گذشته است. در این مرحله برای من کاشت ایمپلنت بیضه ، ترمیم فیستول ، و تخلیه و بالا کشیدن مونس انجام پذیرفت. لذا تاکنون جراحی های متودیوپلاستی همراه با افزایش طول پیش آبراه (با استفاده از گرافت بافت مخاطی دهان) ، هیسترکتومی کامل به روش لاپراسکوپی ، تخلیه و بستن واژن ، ساخت کیسه بیضه ، تخلیه و بالا کشیدن مونس ، و کاشت ایمپلنت بیضه را پشت سر گذاشته ام.

تنها مسئله کوچکی که مرا آزار میداد این بود که پس از مرحله اول جراحی پوست قسمت ختنه گاهم به عقب کشیده شده و در همان وضعیت باقی مانده بود. دکتر کریستوفر تلاش نمود تا این پوست را در این جراحی آخری که انجام دادم آزاد کند ، اما موفق نشد.

من فکر می کنم این موضوع برای بسیاری از مردان مسئله چندان مهمی نباشد – من نیز می توانم این پوست را برای تحریک آلت تناسلی ام و … به عقب و جلو جا به جا کنم. اما داشتن پوست ختنه گاه ملال جنسیتی مرا به شدت کاهش می دهد و همینطور محافظت این پوست از کلاهک آلت تناسلی مردانه ام برایم خوشآیند است.

به همین منظور برای بازگرداندن پوست ختنه گاهم به جایگاه خود از مخروط کوچک سیلیکنی که از وبسایت زیر خریداری کرده بودم استفاده کردم (در این وبسایت امکان تعیین سایز دلخواه نیز وجود دارد که برای ماهایی که آلت تناسلی مردانه‌مان از میانگین آلت تناسلی مردان سیسجندر بسیار کوچک تر است عالی است.)
https://tlctugger.com/product/your-skin-cone/

من جراحی فالوپلاستی و متودیوپلاستی را خیلی سبک سنگین کردم ، و پس از سال ها تحقیق ، مباحثه ، و اندیشیدن ، دیدگاه من چنین است که برای جراحی پایین تنه مردان ترنس هیچ گزینه تمام و کمالی وجود ندارد؛ اما اگر در هر کدام از دو مسیر متودیوپلاستی و فالوپلاستی آگاهانه و با انتظارات واقع بینانه قدم بگذارید ، کیفیت زندگی تان به شدت بالا خواهد رفت.

هر جراحی همیشه نقاط ضعفی برای خود دارد ، با این حال باید توجه داشت که آلت تناسلی مردانه هیچ انسانی ، چه ترنسجندر چه سیسجندر ، هیچگاه از هر لحاظ کامل نبوده است. هر روز که می گذرد می آموزم که آلت تناسلی مردانه ام را با تمامی نواقص تمام و کمالش دوست داشته باشم و او را بپذیرم. امیدوارم بعضی از این نکات برایتان مفید واقع شده باشد.

🔻جهت كسب اطلاعات بيشتر در رابطه با Dr. Nim Christopher به وبسايت زير مراجعه نماييد.
https://www.andrology.co.uk

🔻تجربیات مراحل اول و دوم جراحی متودیوپلاستی توسط Dr. Nim Christopher در کشور انگلیس را در آدرس زیر مطالعه نمایید.

✳️تجربه جراحی متودیوپلاستی استاندارد به همراه افزایش طول پیش آبراه ، ساخت کیسه بیضه به روش V-Y ، حذف رحم و تخمدان ها و حذف واژن توسط Dr. Nim Christopher ، کشور انگلیس + تصاویر
https://helptranscenter.org/2017/07/05/195/

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2018/10/28/94/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com
http://thumbewiener.tumblr.com

Copyright © 2018 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved