1

تجربه جراحی واژینوپلاستی به روش پوستی توسط Dr.Burin Wangjiraniran و همزمان جراحی زنانه سازی صورت توسط Dr.Sutin Khobunsongserm در انستیتو زیبایی پریچا در بانکوک تایلند ، سال 2018 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

وبسایت Estetica Thailandia به آدرس (http://www.transgendersurgerythailand.com) کار های مربوط به برنامه ریزی عمل جراحی ام را انجام داد. این وبسایت خدمات واسطه پزشکی رایگان ویژه اشخاص ترنسجندر ارائه می کند و با کلینیک دکتر پریچا در بانکوک در ارتباط است.

برنامه ریزی و تدارکات همه شگفت انگیز بود و واقعا فکر نمی کنم بدون کمک Charee (واسطه ، مترجم ، تنظیم کننده ملاقات ها و جلسات پزشکی ، و شخصی دوست داشتنی) می توانستم جایی که الان هستم باشم.

من پس از این که مطلع شدم هنوز در لیست انتظار NHS (سازمان ملی تامین بهداشت و درمان بریتانیا) هستم تا فقط در یک کلینیک هویت جنسیتی مورد ارزیابی قرار بگیرم که زمان انتظار آن بیش از سه سال بود ، واقعا امیدم را به برنامه ریزی و تنظیم کارهایم از دست داده بودم. اما برادر کوچکتر فوق العاده ام شروع کرد به جستجو کردن تا مددکار خصوصی برایم پیدا کند و وبسایت فوق را پیدا کرد.

درمان خصوصی در بریتانیا از هر لحاظ گران بود ، اما انجام جراحی تغییرجنس در تایلند به دخل و خرج زندگی من می خورد بطوریکه توانستم همزمان با جراحی تغییرجنس چند عمل جراحی کوچک نیز روی صورتم انجام دهم.

کل هزینه عمل جراحی ام شامل هزینه جراحی تغییرجنس به روش وارونه سازی پوست آلت تناسلی مردانه (روش پوستی)/گرافت پوست کیسه بیضه توسط Dr. Burin بعلاوه جراحی های بالاکشیدن ابروها ، برداشتن سیب آدم ، کوچک کردن چانه ، و جراحی بینی توسط Dr. Sutin مجموعا $32,000 شد.

مایل نیستم اینجا عکس صورتم را قرار دهم ، با این حال از نتیجه جراحی زنانه سازی صورت خود بسیار خوشنودم. Dr. Sutin به تمامی خواسته هایم گوش سپرد و تمرکز خود را به اکثریت موارد معطوف نمود. چهره ام کمی تغییر کرده است ، و نتیجه جراحی بسیار طبیعی شده است.

بهبودی نسبتا سریع حاصل شد و بیشتر ورم ها طی چهار هفته یا بیشتر کاهش یافت. من طی هفته ای که به بریتانیا بازگشتم شغل تدریس خود را از سر گرفتم. مشکلاتی که با آنها مواجه شدم بسیار جزئی بودند. حقیقتا تنها مشکل اصلی من مربوط به صدایم بود. مدتی به طول می انجامد تا ورم ناشی از جراحی برداشتن سیب آدم برطرف شود و همین مسئله باعث شده است تا هنگام خوانندگی نتوانم نُت های بالا را به خوبی اجرا کنم و محدوده صوتی ام بیش از یک اکتاو کاهش یافته است.

پیش از جراحی من و Dr. Sutin در مورد صدایم صحبت کردیم و او خیال مرا آسوده کرد که به این موضوع دقت خواهد کرد؛ امیدوارم به مرور زمان این مسئله برطرف شود و به حالت طبیعی خود باز گردد.

تا به الآن که عمل های جراحی را بیش از حد اذیت کننده و دردسر ساز نیافتم (اصلی ترین ناراحتی ام در بیمارستان این بود که گروهی از پرستاران هر روز می آمدند مرا تمیز می کردند و سوند مرا بررسی می کردند و این مرا دستپاچه و خجالت زده می کرد) و طی چند روزی که داشتم از بیمارستان مرخص می شدم می توانستم بیرون بروم و به گشت و گذار در شهر بپردازم.

از نتیجه جراحی های خود بسیار خوشنودم و اصلا دچار از بین رفتن حس هیچکدام از نقاطی که از پیش به من هشدار داده شده بود ، نشدم (هر چند وقتی مسواک میزنم فک خود را اگر لمس کنم احساس سوزن سوزن شدن به من دست می دهد).

🔻جهت كسب اطلاعات بيشتر در رابطه با Dr. Burin و Dr. Sutin به وبسايت زير مراجعه نماييد.
http://pai.co.th

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2018/10/28/93/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2018 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved