1

تجربه مرحله اول جراحی فالوپلاستی ساعد دست توسط Dr. Mang Chen در سن فرنسیسکو – ایالات متحده ، نوامبر 2017 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

مرحله اول جراحی فالوپلاستی ساعد دست خود را در تاریخ ششم نوامبر سال 2017 انجام دادم. در مرحله اول جراحی ، ساخت آلت تناسلی مردانه ، ساخت کلاهک آلت تناسلی مردانه ، و افزایش طول پیش آبراه انجام پذیرفت.

حدس می زنم با توجه به بزرگ بودن لب های آلت تناسلی زنانه ، کیسه بیضه ام جای کافی برای پروتز های بیضه داشته باشد. در 13 نوامبر 2018 از جراحم می پرسم که کاشت پروتز بیضه تا چه سایزی برای من امکان پذیر است.

فکر می کنم یک ماه تمام به طول انجامید تا بهبود یابم. من از پانسمان زخم MediHoney و Calcium Alginate استفاده کردم که به روند بهبودی ام سرعت بخشید و هر دو محصول با هم برای من عالی و موثر بودند؛ پانسمان زخم Calcium Alginate را از وبسایت آمازون خریداری کردم. همچنین دچار راش پوستی واقعا ناجوری شدم که از سوختگی کودک در اثر پوشک نیز بدتر بود و برای درمان این مسئله آنتی بیوتیک دریافت کردم که خوشبختانه در عرض سه روز بهبود یافت.

روی آلت مردانه ام چند تار مو رشد کرده است چرا که قبل از جراحی قسمت بیرونی ساعد دستم را به اندازه کافی الکترولیز نکرده بودم ، در عوض قسمت داخلی ساعت دستم را بسیار الکترولیز کرده بودم؛ الکترولیز این قسمت قبل از جراحی الزامی بود چرا که از آن برای ساخت پیش آبراه استفاده می شد.

من حدود یک ماه و سه هفته و پنج روز از کارم مرخصی گرفتم. فکر می کنم بهبودی کامل + بهبودی فیستول 3-4 ماه به طول انجامید تا هم از درون و هم از بیرون کاملا بهبود پیدا کردم. روند بهبودی شاید کمی به طول انجامد اما هر روز بهتر از دیروز می شود.

من از نیویورک به سن فرنسیسکو رفته بودم ، بیمه ای که از کمپانی استارباکس داشتم به جز هزینه مشاوره ، چکاپ ها ، و چکاپ هایی که در مطب انجام می شد و باید بابت آن کمی هزینه می کردم ، تمامی هزینه های جراحی را پوشش داد.

در بیمارستان که بودم تمامی پرستار ها فوق العاده بودند. درد بسیار اندکی داشتم که آن را مدیون روش های تسکین درد و خواب فراوان هستم. قسمت اذیت کننده اش آنجا بود که هیچگاه واقعا نمی توانستم خواب راحتی داشته باشم چرا که طی چندین روز اول هر 20-30 دقیقه یکبار پرستاران مدام در رفت و آمد بودند تا مطمئن شوند آلت تناسلی مردانه ام «نبض» داشته باشد ، که خوب مشکلی نبود. دیگر قسمت اذیت کننده اش یکی از تجهیزات پزشکی بود که وقتی سرمم خالی می شد ، بوق وحشتناک بلندی می زد تا پرستار بیاید و آن را خاموش کند.

کیسه بیضه ام کمی حس دارد. فعلا بدنه و کلاهک آلت تناسلی مردانه ام نیز حس دارد. همواره می توانم به خوبی [از طریق آلت تناسلی مردانه] ادرار کنم. تا به حال رابطه جنسی دخول نداشته ام چرا که جراحی کاشت ایمپلنت انجام نداده ام.

🔻جهت كسب اطلاعات بيشتر در رابطه با Dr. Mang Chen به وبسايت زير مراجعه نماييد.
http://www.mangchenmd.com

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2018/10/28/92/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2018 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved