1

تجربه جراحی واژینوپلاستی توسط Dr. Chettawut Tulayaphanich (دکتر چتاوت) در بانکوک تایلند ، سال 2018 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

جراحی واژینوپلاستی خود را توسط دکتر چتاوت انجام دادم. حدود 7 ماه از جراحی ام می گذرد ، از نتیجه جراحی خود بسیار خوشحالم. حس جنسی عالی است و به آسانی ارگاسم می شوم. واژن خیلی روان کننده تولید نمی کند که البته قابل پیش بینی بود.

عمق واژن 6.5 اینچ (~ 16.5 سانتی متر) بود که الان 6 اینچ (~ 15.2 سانتی متر) شده است چرا که به اندازه کافی دیلاته نکردم – بدلیل مسائل زندگی پس از 5 ماه ، دیلاته واژن را به 45 دقیقه در روز کاهش داده بودم. من همجنسگرا هستم و تمایل چندانی به دخول جنسی ندارم ، لذا عمق/قطر واژن برایم چندان مهم نیست. دکتر چتاوت را برای انجام جراحی تغییرجنس اکیدا توصیه می کنم.

پس از 3-4 ماه از انجام جراحی ظاهر واژن بسیار شبیه به ظاهر فعلی آن شده بود. به سرعت بهبود یافتم ، فقط به دلیل پیاده روی بیش از حد ، قسمتی از ناحیه جراحی کمی باز شد که این مسئله نیز به خودی خود و به خوبی بهبود یافت.

هزینه جراحی ، پرواز از امریکا ، اتاق دو تخته همراه با غذا به مدت یک ماه ، و گرافت مجموعا 15.000 دلار امریکا شد. من در Vertical Suite اقامت داشتم.

دکتر چتاوت لب کوچک برای آلت تناسلی زنانه درست نمی کند ، در عوض واژنی مانند واژن عروسک برایتان درست می کند. مطمئنم اگر از ایشان می خواستم که برایم لب کوچک درست کنند نیز از پس آن بر می آمدند ، اما من نتیجه جراحی ام را همینطور که هست دوست دارم. دوست دخترم گفت که اگر به او نمی گفتم جراحی کرده ام ، هیچگاه متوجه نمی شد که این واژن متعلق به یک زن سیسجندر نیست. از وقتی که اسکار (جای برش) ها محو شده اند نیز بیشتر شبیه به واژن زن سیسجندر شده است.

کمی مو در قسمت دهانه واژن رشد کرده است؛ این قسمت سابقا ناحیه پرینیوم (حد فاصل مقعد و آلت تناسلی) ام بوده است. در متد دکتر چتاوت این مسئله قابل پیش بینی است ، در آینده این مو ها را الکترولیز خواهم کرد. داخل کانال واژن هیچ تار مویی رشد نکرده است.

برای استفاده از دستشویی ، از زمانی که روند ترنزیشن خود را آغاز کردم در حالت نشسته ادرار می کنم ، چرا که ادرار در حالت ایستاده باعث تشدید ملال جنسیتی ام می شد ، لذا انجام ادرار در حالت نشسته مسئله جدیدی برای من نیست.

پس از جراحی احساس بسیار بهتری دارم و صادقانه همه چیز در زندگی ام بهتر شده است. برای ادرار کردن می نشینم و از دستمال پاک کننده استفاده می کنم که همین باعث می شود بیشتر احساس زنانه بودن داشته باشم. دیگر نگران صدای ادرار کردن نیستم ، و وقتی برای ادرار کردن می نشینم دیگر مجبور به بستن و پنهان کردن آلت تناسلی مردانه ام نیستم (که چند هفته طول کشید تا به آن عادت کنم ، و هر وقت که می خواستم آلت تناسلی مردانه ام را ببندم و پنهان کنم ، و می دیدم که دیگر این عضو را ندارم ، لبخندی بر لب هایم می نشست).

دخول جنسی برای من چندان مهم نیست و به جز ویبراتور کلیتوریس از اسباب بازی جنسی دیگری استفاده نکردم. حس داخل واژن عالی است ، چند مرتبه فقط برای امتحان ، رابطه جنسی دخول واژینال داشتم و می توانستم آلت تناسلی مردانه را در تمامی کانال واژنم احساس کنم.

🔻جهت كسب اطلاعات بيشتر در رابطه با Dr. Chettawut Tulayaphanich (دکتر چتاوت) به وبسايت زير مراجعه نماييد.
http://www.chet-plasticsurgery.com

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2018/09/22/90/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
https://www.reddit.com

Copyright © 2018 (مترجم(سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved