1

تجربه مرحله اول جراحی فالوپلاستی شکم توسط Dr. Kathy Rumer در ایالات متحده ، سپتامبر 2018 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

مرحله اول جراحی فالوپلاستی شکم را توسط Dr. Kathy Rumer انجام دادم. در این مرحله ساخت آلت تناسلی مردانه ، اسکروتوپلاستی (ساخت کیسه بیضه) ، و کاشت پروتز بیضه انجام پذیرفت. جراحی گلنزپلاستی (ساخت کلاهک آلت تناسلی مردانه) را طی عمل جراحی دیگری انجام خواهم داد چرا که ما نمی خواستیم مشکلی برای خونرسانی به آلت تناسلی مردانه پیش آید.

هنگامی که آلت تناسلی مردانه ام را لمس می کنم احساس می کنم بسیار گرم است و در وضعیت سلامتی به سر می برد. من عمل افزایش طول پیش آبراه انجام ندادم؛ این عمل جراحی در جلسه اصلی مشاوره با جراح به من پیشنهاد شد و من ترجیح دادم که این عمل را انجام ندهم.

پس از جراحی هیچگونه عارضه جانبی نداشتم. به من گفتند که در دوره بهبودی تا دو هفته در منطقه ای [که جراحی کرده ام] اقامت داشته باشم. من ساکن فلوریدا هستم و این مدت را نزد یکی از اقوامم سپری می کنم.

از آغاز تا پایان عمل جراحی تجربه ای بسیار عالی داشتم. یک شب نیز در بیمارستان اقامت داشتم. واقعا دلم می خواهد عکس های بیشتری بگذارم ، عکسی که ارسال کرده ام مربوط به یک روز پس از عمل جراحی است.

دکتر Rumer جراحی افزایش طول پیش آبراه نیز انجام می دهد و تیمی دارد که این عمل جراحی را برای متقاضی انجام می دهند.

من الکترولیز کرده بودم اما پیشنیاز جراحی نبود؛ من نمی خواستم مو روی آلت تناسلی مردانه ام داشته باشم.

در قسمت پهلو و سر آلت تناسلی مردانه ام اسکار (جای برش جراحی) بسیار باریکی وجود دارد؛ جای برش جراحی ام بخیه نشده است و با چسب بسته شده است.

درد در حد شماره 4 باقی مانده است ، با این حال دوره ریکاوری نسبتا راحت سپری می شود. الان تصاویر بهتری مربوط به 7 روز پس از جراحی ام را ارسال کردم.

فعلا هیچ حسی در آلت تناسلی مردانه ام ندارم و فقط هشت روز از عمل جراحی ام گذشته است. بیضه هایم از یکدیگر جدا هستند و از وسط به یکدیگر متصل شده اند؛ هر یک از پروتز های بیضه ام کیسه مخصوص به خود را دارد.

از نتیجه جراحی خویش کاملا راضی هستم.

🔻جهت كسب اطلاعات بيشتر در رابطه با Dr. Kathy Rumer به وبسايت زير مراجعه نماييد.
http://www.rumercosmetics.com

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2018/09/22/89/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2018 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved