1

تجربه مرحله اول جراحی فالوپلاستی عضله کمر (MLD) توسط Dr. Miroslav Djordjevic (دکتر میرو) در بلگراد صربستان – آگست 2016 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

جراحی فالوپلاستی عضله کمر خود را در ماه آگست سال 2016 توسط دکتر میرو انجام دادم. قبلا نیز در سال 2011 جراحی متودیوپلاستی انجام داده بودم. از نتیجه جراحی – اندازه ، شکل و فرم ، و میزان سختی آلت تناسلی مردانه – بسیار راضی و خوشحالم.

پس از عمل جراحی به جز سردرد و حالت تهوع که در اثر بیهوشی به من دست داده بود ، اصلا هیچ دردی نداشتم. کمی هماتوم (جمع شدن خون در بافت) داشتم که برایم آزار دهنده نبود و به سرعت جذب شد.

تنها نکته منفی فالوپلاستی عضله کمر برای من این بود که تا سال اول پس از جراحی هیچ حسی در آلت تناسلی مردانه ام نداشتم. اما پس از گذشت یک سال کم کم و به آهستگی حس در آن ایجاد شد.

الان یک سال و چهار ماه از عمل جراحی ام گذشته است. حس از پایه تا نوک آلت تناسلی مردانه از داخل دارد ایجاد می شود. اگر هر قسمت از آلت تناسلی مردانه ام را فشار دهم ، عکس العمل آن را در ناحیه اینگوینال (مکان رشد عصب ها) حس می کنم. حس لامسه نیز روی آلت تناسلی مردانه – تا الان فقط در پایه آلت – کم کم دارد ایجاد می شود.

حقیقت را بخواهید اصلا امیدی به ایجاد حس در آلت تناسلی مردانه ام نداشتم. با این حال عصب در حال رشد است و حس آلت تناسلی مردانه به تدریج در حال ایجاد شدن است. ایجاد حس در ابتدا فرآیندی بسیار آهسته است ، اما به مرور زمان سریع و سریعتر می شود.

در حال حاضر سطح آلت تناسلی مردانه ام را فقط تا چند سانتی متری پایه آلت حس می کنم ، با این حال محدوده حس آلت در حال گسترش است. می توانم احساس کنم که عصب های داخل آلت تناسلی مردانه به نوک آلت رسیده اند ، چرا که وقتی نوک آلت تناسلی مردانه ام را فشار می دهم می توانم آن را از درون حس کنم.

این حس از نوع حس جنسی نیست ، اما شگفت انگیز است که بتوانی آلت مردانه خودت را احساس کنی. تا جایی که من متوجه شدم حس جنسی آلت مردانه در هیچ یک از تکنیک های فالوپلاستی ایجاد نمی شود چرا که آلت تناسلی مردانه حاصل از فالوپلاستی فاقد بافت نعوظی است.

[توجه داشته باشید حس جنسی در آلت تناسلی مردانه حاصل از جراحی فالوپلاستی در صورت پیوند عصب جنسی کلیتوریس به عصب فلپ ایجاد می گردد و این مسئله ارتباطی با فقدان بافت نعوظی در آلت مردانه حاصل از فالوپلاستی ندارد. /مترجم]

از نتیجه جراحی خود کاملا راضی و خوشحال هستم و دسامبر امسال قصد دارم برای مرحله دوم جراحی اقدام کنم. فکر می کنم مرحله دوم و سوم جراحی بدلیل افزایش طول پیش آبراه حس آلت را بسیار بیشتر کند ، چرا که بافت لوله ادرار بسیار حساس است.

در حال حاضر طول آلت تناسلی مردانه ام 16 سانتی متر و قطر آن 14 سانتی متر است. طول آلت تناسلی مردانه ام یک سانتی متر بیشتر از قبل شده است. اینطور که دکتر میرو به من گفت دلیل آن جاذبه زمین است.

بیمارستان سنت مدیکا فوق العاده است و کادر بیمارستان بسیار حرفه ای و آگاه هستند.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Miroslav Djordjevic (دکتر میرو) به وبسایت زیر مراجعه نمایید.
http://genitalsurgerybelgrade.com

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2018/09/22/88/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
https://groups.yahoo.com/neo/groups/ftmphalloplastyinfo

Copyright © 2018 (مترجم(سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved