1

تجربه مرحله اول جراحی فالوپلاستی ساعد دست توسط Dr. Richard Santucci در ایالات متحده ، سال 2018 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

جراحی فالوپلاستی ساعد دست ، افزایش طول پیش آبراه ، ساخت کلاهک آلت تناسلی مردانه ، ساخت کیسه بیضه ، و تخلیه و بستن واژن را در یک مرحله جراحی توسط Dr. Richard Santucci انجام دادم. تنها دو ماه و نیم از عمل جراحی ام گذشته است ، لذا در حال حاضر نمی توانم در مورد حس جنسی ، رضایت ، و عوارض پس از جراحی چیزی بگویم.

قصدم این بود که نمونه کار Dr. Santucci را به اشتراک بگذارم چرا که تا بحال هیچ شخصی از نتیجه عمل جراحی این جراح عکسی ارسال نکرده بود.

طول آلت تناسلی مردانه ام در حال حاضر 5 اینچ (~ 12.7 سانتی متر) و قطر آن 4.25 اینچ (~ 10.8 سانتی متر) است که احتمالا تا سال آینده تغییراتی خواهد داشت.

هشت هفته پس از جراحی به سختی می توانستم ارگاسم شوم چرا که ناحیه تناسلی اصلی بدنم [در آلت تناسلی مردانه] دفن شده است. در آینده معلوم می شود که فرآیند رشد عصب ها در آلت تناسلی مردانه به چه صورت پیش خواهد رفت.

دکتر Santucci جراحی فوق العاده مجرب هستند و بسیار خوشرو و اطمینان بخش اند. انتخاب جراح به فاکتور های متعددی اعم از بیمه ، موجود بودن نوبت جراحی ، موقعیت جغرافیایی ، این که جراح چند سال تجربه جراحی داشته است ، و احساسی که نسبت به شخصیت جراح طی جلسات مشاوره پیدا کرده ام بستگی داشته است.

احتمالا برای کاشت پروتز بیضه در وقت مناسب به ایشان مراجعه خواهم نمود ، اما بدلیل مشکلات بدنی که داشته ام احتمالا جراحی کاشت پنایل ایمپلنت را فعلا انجام نمی دهم. اگر برایم مقدور باشد اطلاعات بیشتری از تجربه جراحی ام در اختیارتان می گذارم.

🔻جهت كسب اطلاعات بيشتر در رابطه با Dr. Richard Santucci به وبسايت زير مراجعه نماييد.
http://brownsteincrane.com/dr-santucci

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2018/09/22/87/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2018 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved