1

تجربه جراحی متودیوپلاستی توسط Dr. Miroslav Djordjevic (دکتر میرو) در بلگراد صربستان – آپریل 2016 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

عمل جراحی متودیوپلاستی همراه با تخلیه و بالا کشیدن مونس ، ساخت کیسه بیضه ، و کاشت پروتز بیضه توسط دکتر میرو و تیم جراحان شهر نیویورک در تاریخ 27 آپریل 2016 انجام دادم. فردا که بیاید می شود دو هفته که از عمل جراحی ام گذشته است.

تا جایی که می توانم بگویم بنظر می رسد روند بهبودی به خوبی پیش می رود. فقط در مورد شکل آلت تناسلی ام احساس عجیبی دارم. آلت تناسلی مردانه ام را با عکس هایی که در وبسایت دکتر میرو گذاشته شده است مقایسه می کنم و انتظار داشتم که آلت تناسلی مردانه من نیز شبیه به آنها باشد ، اما واقعا شبیه به آنها نیست.

چیزی شبیه به یک برآمدگی روی تنه آلت تناسلی مردانه ام قبل از کلاهک آن قرار دارد که نمی دانم چطور می توانم واضح تر بیانش کنم ، و برآمدگی کوچک دیگری نیز زیر آلت مردانه ام دارم.

همچنین انتظار داشتم که کلاهک آلت تناسلی مردانه ام بیشتر از چیزی که الان است حالت بیرون زده و برجسته داشته باشد. فعلا که کلاهک آلت تناسلی مردانه ام اصلا مشخص نیست. و نمی دانم آیا استرس دارم یا این که نتیجه جراحی ام را بیش از حد با نتیجه دیگران مقایسه می کنم ، هر چه که است مرا آزار می دهد.

به مرور زمان هر چه بیشتر بهبود پیدا می کنم ، از نتیجه جراحی ام بیشتر خوشحال میشوم و بیشتر با آن احساس راحتی می کنم. فکر می کنم واقعا نیاز است به خودم بیشتر فرصت بدهم تا کاملا بهبود پیدا کنم و از مقایسه نتیجه جراحی ام با نتیجه جراحی دیگران دست بردارم.

قصد انجام جراحی مجدد ترمیمی ندارم و نمی خواهم ریسک کنم و حس جنسی آلت مردانه ام را از دست بدهم. فقط واقعا انتظار داشتم که آلت تناسلی مردانه ام بیشتر از چیزی که الان است حالت ختنه شده داشته باشد چرا که ظاهر تمامی نتیجه های جراحی که در سایت دکتر میرو گذاشته شده بود اینگونه بود ، اما آلت تناسلی مردانه ام شبیه به آلت ختنه نشده است که البته اشکالی ندارد.

حال که ورم ناحیه جراحی کمتر شده است ، کلاهک آلت تناسلی مردانه ام بیشتر از قبل حالت بیرون زده پیدا کرده است و نسبت به شکل آن احساس بهتری پیدا کرده ام.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Miroslav Djordjevic (دکتر میرو) به وبسایت زیر مراجعه نمایید.
http://genitalsurgerybelgrade.com

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2018/09/22/86/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
https://groups.yahoo.com/neo/groups/FTMmetoidioplasty

Copyright © 2018 (مترجم(سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved