1

تجربه جراحی واژینوپلاستی توسط Dr. Marci Bowers در سن فرنسیسکو – ایالات متحده ، آپریل 2017 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

جراحی واژینوپلاستی خود را توسط Dr. Marci Bowers در بیمارستان Mills-Peninsula در سن فرنسیسکو در آپریل 2017 انجام دادم و حال یک سال از عمل جراحی ام گذشته است.

دکتر Marci Bowers را به این دلیل انتخاب کردم که شهرت بسیاری در زمینه جراحی تغییرجنس داشت ، و از دیدگاه فلسفی او خوشم می آمد. (ایشان این عمل جراحی را بازسازی ناحیه تناسلی می دانست و تشابهات زیست شناختی اندام های بدن (برای مثال تشابه ساختار کلاهک آلت تناسلی مردانه و کلیتوریس) و وضعیت های بیناجنسی را راهنمای خویش قرار می داد).

در هفته چهارم پس از جراحی ، یکی از بخیه های پایین لابیای سمت چپم پاره شد. توجه داشته باشید پیش از گذشت سه هفته از انجام جراحی پا های خود را از یکدیگر باز نکنید.

از نتیجه جراحی خود بسیار خوشحال هستم. یکی از مسائلی که برایم ناخوشآیند است ، این است که بعضی از نواحی اطراف غلفه کلیتوریس هنوز کمی بی حس است؛ صرف نظر از این مسئله ، کاملا ارگاسم می شوم ، احساس جنسی خوبی دارم ، واژن خود روان کننده تولید می کند ، و از لحاظ ظاهری و زیبایی مورد پسند است.

🔻جهت كسب اطلاعات بيشتر در رابطه با Dr. Marci Bowers به وبسایت زير مراجعه نماييد.
https://marcibowers.com

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2018/08/23/84/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
https://www.reddit.com

Copyright © 2018 مترجم (سعید.ش) https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved