1

تجربه جراحی ارکیکتومی (تخلیه بیضه) توسط Dr. James Hotaling در ایالات متحده ، جولای 2018 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

جراحی ارکیکتومی (تخلیه بیضه) خود را در تاریخ 12 جولای انجام دادم. قبل از عمل برهنه شدم و گان جراحی که در اختیارم قرار داده بودند را پوشیدم. ابتدا برایم سرم وصل کردند و سپس مقداری آرام بخش در سرم تزریق نمودند.

پس از آن [تخت مرا] به سمت اتاق عمل هدایت نمودند. در آنجا گازی را استنشاق کردم و قبل از استنشاق گاز برای سومین مرتبه ، بیهوش شدم.

فقط به یاد دارم هنگامی که به هوش آمدم احساس گیجی داشتم ، با این حال تقریبا هیچ دردی نداشتم. به مرور زمان تاثیر بیهوشی کمی از بین رفت و به من هیدروکدون و ایبوپروفن دادند.

به طور کلی درد مشابه با زمانی بود که وازکتومی (جراحی بستن لوله های منی بر) انجام داده بودم ، به این صورت که ناحیه فوقانی طناب اسپرماتیک بیش تر از خود برش جراحی درد داشت.

تقریبا یک هفته و نیم از عمل جراحی ام می گذرد و برای پیاده روی احساس خوبی دارم. پوشیدن شورت تنگ به گونه ای که [کیسه بیضه] را بالاتر نگه دارد بسیار کمک کننده است. منتظر هستم تا کبودی برطرف شود و بستن کیسه بیضه کمی آسان تر گردد.

دیگر نیازی به مصرف اسپیرونولاکتون ندارم و از انجام این عمل جراحی از هر لحاظ خوشحال هستم.

هزینه عمل جراحی ارکیکتومی 3,700 دلار امریکا شد و هیچگونه عوارضی نداشتم.

🔻جهت كسب اطلاعات بيشتر در رابطه با Dr. James Hotaling به آدرس زير مراجعه نماييد.
https://healthcare.utah.edu/fad/mddetail.php?physicianID=u0908993

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2018/07/31/81/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2018 مترجم (سعید.ش) https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved