1

تجربه مرحله اول جراحی رینگ متودیوپلاستی ، هیسترکتومی (تخلیه رحم) ، افزایش طول پیش آبراه و کاهش مونس توسط Dr. Christine McGinn در نیوهوپ پنسیلوانیا ، سال 2018 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

مرحله اول جراحی رینگ متودیوپلاستی ، هیسترکتومی (تخلیه رحم) ، افزایش طول پیش آبراه و کاهش مونس توسط دکتر Christine McGinn در نیوهوپ پنسیلوانیا (نزدیک فیلادلفیا) انجام دادم.

پس از جراحی دچار عوارض جانبی از جمله هماتوم مداوم و سروما شدم ، مایع سروز در اثر جراحی کاهش مونس تجمع یافته بود ، و باید چندین مرتبه تخلیه و مکش می شد.

اندازه آلت تناسلی مردانه در حالت نعوظ حدود 3 اینچ (~ 7.6 سانتی متر) است که از این بابت خوشحالم ، احساس جنسی نیز عالی است.

فقط ای کاش آلت تناسلی ام بزرگتر بود ، درست مانند آلت تناسلی یک مرد سیسجندر (می دانم چنین سایزی با عمل جراحی فالوپلاستی قابل دستیابی است ، اما یافتن جراحی نزدیک به محل سکونت من که عمل جراحی فالوپلاستی را انجام دهد و با توجه به این که من در موزه مشغول به کار هستم بیمه کارمندی ایالت را قبول کند کار آسانی نیست.)

اگر چه قطر آلت تناسلی مردانه نسبت به قبل افزایش یافته است و از این بابت بسیار خوشنود هستم ، و با وجود این که بدلیل جراحی کاهش مونس دچار عوارض شدم ، اما از انجام این جراحی نیز خوشحال هستم.

احساس جنسی بسیار خوب است ، هنوز اطمینان کامل ندارم چرا که در ابتدا کمی از احساس جنسی اطراف آلت تناسلی مردانه ام را از دست داده بودم ، اما با گذشت زمان احساس جنسی بازگشت؛ به همین دلیل فکر می کنم احساس جنسی عالی خواهد بود.

سریع تر از قبل ارگاسم می شوم و می توانم اندکی دخول جنسی در آلت تناسلی زنانه مصنوعی «نرمال» زنان سيسجندر انجام دهم. هنوز رابطه جنسی نداشته ام ، اما خودارضایی پیشرفت بسیار خوبی داشته است.

تا یک ماه و نیم پس از جراحی نشستن و ایستادن برايم راحت نبود.

الکترولیز را در آگست 2018 شروع می کنم تا برای مرحله دوم جراحی [آماده شوم]. چشم انتظار انجام مرحله دوم جراحی شامل اسکروتوپلاستی (ساخت کیسه بیضه) همراه با کاشت ایمپلنت های بیضه در اواسط ژانویه [سال 2019] هستم.

تصاویر نتیجه مرحله دوم جراحی خود را نیز ارسال خواهم نمود. هیچ تصویری از «روند بهبودی» خود ارسال نکردم چرا که با دوربین موبایلم فقط دو عکس گرفته بودم و به سختى ديده مى شد؛ بعلاوه درین ، سوند ، ورم بسیار ، کبودی و عوارض و مشکلات در عکس مشهود بود.

هزینه جراحی 4,300 دلار امریکا می باشد.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Christine McGinn به وبسایت زیر مراجعه نمایید.
http://www.drchristinemcginn.com

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2018/07/14/80/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2018 سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved