1

تجربه جراحی فالوپلاستی ساعد دست توسط Dr. Curtis Crane در ایالات متحده ، سال 2018 + تصویر

مترجم: سعید.ش

جراحی فالوپلاستی خود را توسط Dr. Curtis Crane انجام دادم. در حال حاضر فقط شش هفته از انجام جراحی ام می گذرد لذا هنوز هیچ احساسی [در آلت تناسلی مردانه] ندارم ، اما در مجموع از نتیجه خود بسیار خوشحال هستم. در هر مرحله از مسیری که در پیش داشتم از کمک های تیم دکتر Crane بهره مند شدم و روند بهبودی ام به خوبی پیش می رود! تنها یک فیستول کوچک داشتم که در عرض یک هفته به خودی خود ترمیم شد ، هیچگونه عوارض دیگری نداشتم.

[فلپ جهت ساخت آلت تناسلى مردانه] از ساعد دست چپ برداشته شده است.

طول آلت مردانه ام در ابتدا 5 اينچ (~ 12.7 سانتى متر) و قطر آن نيز 5 اينچ (~ 12.7 سانتى متر) بود ، اما در حال حاضر طول آلت مردانه ام 4 اينچ (~ 10.1 سانتى متر) و قطر آن نيز 4 اينچ (~ 10.1 سانتى متر) است. شايد ابعاد آن مجددا به اندازه سابق بازگردد. شنيده ام ابعاد آلت تناسلى در سال نخست پس از جراحى تغييرات بسيارى خواهد داشت.

پروسه جراحی عالی پیش رفت! دکتر Crane بسیار با تجربه هستند. عمل جراحی ام 7 ساعت به طول انجامید. چهار الی هشت هفته زمان لازم است تا به اندازه ای بهبود پیدا کنید که بتوانید به شغل و کار خود بپردازید. شغل من بسیار پر تحرک است لذا [پیش از بازگشت به شغل و کار خود] به مدت هشت هفته صبر خواهم کرد.

حدود دو هفته است که ایستادن و پیاده روی برایم امکان پذیر است. اگر چه در حال حاضر فقط 5 هفته از انجام جراحی ام می گذرد و به تازگی می توانم تمامی روز را خارج از بستر بگذرانم. پیش از آن بسیار خسته می شدم.

پیش از انجام مرحله دوم جراحی که شامل کاشت ایمپلنت بیضه و پنایل ایمپلنت می شود ، باید 9 ماه صبر کنم تا کاملا بهبود پیدا کنم. دکتر Crane جراحی گلنزپلاستی (ساخت کلاهک آلت تناسلی مردانه) را در مرحله نخست جراحی فالوپلاستی ساعد دست انجام می دهند.

مرحله دوم جراحی روندی یک ساعت و نیمه است و در همان روز جراحی از بیمارستان مرخص می شوید. [در مرحله دوم جراحی] فقط یک ملاقات قبل از جراحی و یک ملاقات بعد از جراحی خواهید داشت. در مرحله اول جراحی یک ملاقات قبل از جراحی و سه ملاقات پس از جراحی خواهید داشت.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Curtis Crane به وبسایت زیر مراجعه نمایید.
http://brownsteincrane.com

 توجه !
این مطلب دارای تصویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2018/06/25/78/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2018 سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved