1

روش هاى استفاده از آلت مردانه مصنوعی نرم و سخت ویژه مردان ترنس (FTM) + تصاوير

مترجم: سعید.ش

🔻دو نوع آلت مردانه مصنوعى موجود است كه هر كدام متد استفاده مخصوص به خود را دارد : آلت مصنوعى نرم و آلت مصنوعى سخت

استفاده از آلت مردانه مصنوعی هنری ست که به موجب آن هنگامى كه به عنوان یک مرد در اجتماع حضور مى يابيد ، مى توانيد برجستگی واقعی در شلوار خود داشته باشید.

اگر یک مرد ترنسجندر یا درگ کینگ هستید ، استفاده از آلت مردانه مصنوعى برایتان ضروری است؛ همچنین در صورتی که در نمایشی ایفای نقش می کنید يا حتى صرفا جهت سرگرمی ، استفاده از آلت مردانه برایتان مفید خواهد بود.

🔳مراحل استفاده از آلت مردانه مصنوعی

1

✳️1. تصمیم گیری

آیا خواستار آلت مردانه سخت هستید یا نرم ؟ آلت مردانه سخت برای برقراری رابطه جنسی مورد استفاده قرار می گیرد؛ روش استفاده به اين صورت است كه آن را [به کمک] یک کمربند زير لباس خود می پوشید. اما آلت مردانه نرم صرفا جهت ایجاد برآمدگی [زير شلوار] است و می توان آن را با اشیاء متنوعی ايجاد نمود.

🔹آلت مردانه مصنوعى را برای چه کسی استفاده می کنید ؟
اگر برای همسرتان است ، نوع سخت را مدنظر قرار دهید. اما اگر فقط برای خودتان است هر کدام را می توانید امتحان کنید.

🔸به چه مکانی می روید ؟
هنگام حضور در اجتماع نباید از آلت مردانه سخت استفاده نمود چرا که اگر به درستی مورد جايگذارى نگردد ممکن به گونه ای بنظر برسد که نعوظ آلت ایجاد شده است؛ آلت مردانه مصنوعى سخت ممکن است سست شود و ناگهان از جایگاه خود جدا گردد که این اتفاق بسیار ناخوشآيند و دستپاچه کننده خواهد بود.

🔳متد اول : آلت مردانه نرم

استفاده از آلت مردانه نرم تا حدودی آسان تر از آلت مردانه سخت است ، لذا توصیه می شود که در ابتدا استفاده از آلت مردانه نرم را امتحان كنید تا به چگونگی استفاده از آلت مردانه مصنوعى واقف شوید.

2

✳️1. جورابی را بپیچانید و در شورتی نسبتا تنگ جایگذاری کنید. می توانید از یک سنجاق کمک بگیرید تا بدین ترتیب آلت مردانه مصنوعى سست نشود و به سمت پاهایتان سُر نخورد.

3

✳️2. اگر شورت ورزشی پوشیده اید می توانید جوراب را به قسمت داخلى شورت ورزشى سنجاق کنید. فقط پیش از سنجاق کردن مطمئن شوید که جوراب در جایگاه مناسبى قرار گرفته است. در آینه به خود نگاهی بیاندازید و مطمئن شوید که برجستگی [زير شلوار] ظاهر مناسبی داشته باشد.

4

✳️3. اگر استفاده از شورت ورزشی را دوست می دارید ، متد دیگر این است که یک بيضه بند تهیه کنید و پروتز آلت مصنوعى ساخته شده توسط كارخانه را در آن جایگذاری نمایید. سپس به آسانی شورت ورزشی و شلوار خود را بپوشید و آماده حركت شوید!

5

✳️4. از بیضه بند مخصوص شناگران استفاده نمایید. بیضه بند مخصوص شناگران دقیقا مشابه با سایر بیضه بند ها ست ، با این تفاوت که می توانید آن را زیر مایو شنا به همراه یک پروتز بپوشید. (اگر یک مرد ترنسجندر هستید و جراحی تخلیه و مردانه سازی سینه خود را انجام نداده اید می توانید پيراهن غواصی یا وت سوت تاپ بپوشید). پوشیدن شورت مخصوص شنا بر روی [مایو] ایده خوبی است.

🔳متد دوم : آلت مردانه سخت

استفاده از آلت مردانه سخت کمی چالش برانگیز است؛ خوشبختانه از آلت مردانه سخت معمولا فقط در خانه استفاده می شود؛ لذا [پیش از استفاده از آن در موقعیت مورد نظرتان] حتما تمرین کنید. عادت به استفاده از آلت مردانه سخت کمی به طول می انجامد.

6

✳️1. یک دیلدو انتخاب کنید. هر چه سایز دیلدو بزرگ تر باشد استفاده از آن دشوارتر و ناخوشآيندتر خواهد بود. دیلدو را متناسب با نیاز های خود و با توجه به کاری که قصد انجام آن را دارید و مدت زمانى كه قصد استفاده از آن را داريد انتخاب نمایید.

خواستار دیلدو طبیعی هستید یا غیر طبیعی ؟ تصمیم با شما ست. اگر قصد رابطه جنسی با پارتنر را دارید نیاز ها و خواسته های او را مدنظر قرار دهید.

7

✳️2. متد اول – یک harness (کمربند مخصوص نگاهدارى ديلدو) و یک دیلدو مطابق سلیقه خود انتخاب کنید. مانند همیشه آن را بپوشید و سپس استرپ ها را با دقت سست کنید اما نه تا حدى که دیلدو بیفتد. شورت انتخابی خود را روی آلت مردانه بپوشید. اگر سایز آلت مردانه مصنوعى بزرگ است ، شورت ورزشی راحت و جادار برایتان مناسب تر است ، و گاهی اوقات اگر [شورتى با] سایز بزرگ تر از سایز متناسب خود انتخاب کنید از فشار موجود می کاهد.
سر آلت مردانه مصنوعی خود را جا به جا کنید تا زیر کش شورت قرار گیرد. سپس شلوار خود را بپوشید.

8

✳️3. متد دوم – مراحل متد اول را انجام دهید ، اما به جای این [که آلت مردانه مصنوعی را در زیر کش شورت خود قرار دهید] ، آن را در قسمت پاى شلوار و/یا شورت ورزشی خود قرار دهید. بدین ترتیب پوشيدن شورت ورزشی راحت و جادار ضرورتی ندارد و در بعضی موارد هر چه تنگ تر باشد بهتر است.

مردان سیسجندر هرگز نباید چنین اقدامی را انجام دهند چرا که این اقدام موجب قطع گردش خون در آلت مردانه می شود؛ و عدم خونرسانی به آلت مردانه موجب آسیب دیدگی آن خواهد شد.

🔰توصیه ها

🔹ابتدا در خانه تمرین کنید. نشستن ، راه رفتن ، ایستادن ، و دویدن را تمرین کنید تا مطمئن شوید که اتفاق ناخوشآیندی رخ نمی دهد. (بسیار دستپاچه کننده و ناخوشآيند است اگر در حال دویدن برای رسیدن به اتوبوس باشید و در همین هنگام آلت مردانه مصنوعی تان کم کم از جای خود سست شود و به سمت پا هایتان جا به جا گردد. لذا مطمئن شوید که آلت مردانه مصنوعی تان در جای خود محکم قرار گرفته است!).

🔸یک کاندوم فاقد روان ساز را روی آلت مردانه مصنوعی تان بکشید تا از «چسبیدن پرز های لباس زیر به آلت مردانه مصنوعی» جلوگیری شود.

🔹اگر می خواهید از آلت مردانه مصنوعی استفاده کنید احتمالا باید شلوار «مردانه» بپوشید؛ شلوار «زنانه» به گونه ای طراحی نشده است که فضایی برای آلت مردانه داشته باشد. اما با توجه به این که بعضی از مردان سیسجندر شلوار «زنانه» می پوشند ، لذا پوشیدن [شلوار زنانه] امکان پذیر است.

🔸در اطراف خانه خود از آلت مردانه مصنوعی استفاده کنید تا به استفاده از آن عادت کنید. پياده روى و تحرک طبيعى را تمرین کنید.

🔹اگر آلت مردانه سخت از جای خود خارج گردید ، باید بدانید تا زمانی که بتوانید آلت مردانه مصنوعی خود را در مكان مناسب آن قرار دهيد چگونه نعوظ را پنهان کنید.

🔸یک STP (ابزاری جهت انجام ادرار در موقعیت ایستاده) یا harness (کمربند مخصوص نگاهدارى پروتز) كه همانند بیضه بند باشد تهیه کنید (بدین ترتیب زمانی که نیاز به استفاده از دستشویی دارید دیگر هیچ مانعی وجود نخواهد داشت و بدون اين كه مجبور باشيد پروتز خود را درآوريد و مجددا بپوشيد ، می توانید کار خود را انجام دهید).

🔹پروتز آلت مردانه نرم و همچنین پروتز آلت مردانه سخت/دیلدو را می توانید از [فروشگاه هاى] آنلاین یا از فروشگاه های عرضه کننده اسباب بازی بزرگسال خریداری نمایید.

🔸اگر پروتز آلت مردانه نرم را نو خريدارى نموده ايد و چسبناک است ، آن را در نشاسته ذرت بغلتانید تا لاستیکی که از آن ساخته شده است کمتر چسبناک باشد (چسبناک بودن آلت مردانه نو بدلیل روغن هاى طبیعی موجود در لاستیک است که توسط نشاسته ذرت جذب می گردد).

🔹اگر کمربند بپوشید ، پروتز و تمامی چیز ها بهتر در جایگاه خود حفظ می گردند.

⚠️هشدار ها

▪️اگر به مکان های امنیتی مراجعه می کنید با خود یادداشتی از روانپزشک داشته باشید که در آن هویت جنسیتی شما توضیح داده شده باشد یا این که آلت مردانه مصنوعی را – به خصوص اگر قطعات فلزی در آن بکار رفته باشد – در چمدان خود نگاه دارید.

▫️بعضی اشخاص ممکن است از شما انتقاد كنند ، شما را با برخورد خود عصبانى كنند ، یا اين كه فكر كنند عجيب هستيد. این اشخاص فقط نادان و ناآگاه هستند.

▪️اگر كمربند مخصوص نگاهدارى پروتز شما داراى قفل يا دكمه هاى فلزى است ، هرگز به گونه اى كه قفل يا دكمه هاى آن بسته باشد آن را در خشک كن قرار ندهيد چرا كه ممكن است به همين صورت جوش بخورد و به هم چسبيده شود.

▫️هنگامى كه قصد شستشوى كمربند مخصوص نگاهدارى پروتز (harness) را داريد (چرا كه ممكن است در اثر تعريق مرطوب شده باشد يا آلوده شده باشد) از كيسه محافظ لباس هاى ظريف (wash/lingerie bag) استفاده نماييد تا استرپ ها در محفظه چرخان ماشين لباسشويى گير نكنند و كمربند خراب نشود.

▪️اگر آلت مردانه مصنوعى را محكم به خود ببنديد يا از سايز بزرگ آلت مردانه مصنوعى سخت استفاده نماييد ممكن است دچار كبودى شويد.

🔻وسائل مورد نياز

➖جوراب يا پروتز نرم

➖ديلدو يا پروتز سخت

➖كمربند مخصوص نگاه دارى پروتز (harness) يا بيضه بند

➖سنجاق (يک يا چند عدد)

➖شلوار «مردانه»

➖شورت ورزشى يا شورت مردانه

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
https://www.wikihow.com/Pack-for-Transgender-Men

Copyright © 2018 سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved