1

تجربه جراحی متوديوپلاستى توسط Dr. Daniel Dugi در پورتلند اورگن – ایالات متحده ، سال 2017 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

جراحى خود را توسط Dr. Dugi در پورتلند انجام دادم. ايشان بسيار عالى هستند ، بسيار توجه مى كنند و به خانه ام مراجعه نمودند تا بخيه هايم را جداسازى نموده و خارج نمايند.

من معتقد هستم كه اولين [متقاضى] جراحى متوديوپلاستى ايشان بودم ، چرا كه [نوبت] جراحى خود را سه ماه قبل از اين كه اين جراحى را ارائه نمايند ، تعيين كرده بودم.

احساس و عملكرد آلت مردانه ام كامل است ، Dr. Miroslav Djordjevic (دكتر ميرو) اينجا در OHSU (دانشگاه بهداشت و علوم اورگن) در پورتلند اورگن – ايالات متحده بر كار پزشک جراح اورولوژى كه جراحى مرا انجام دادند ، نظارت كردند و ايشان را يارى نمودند.

دكتر ‏Dugi همچنين مرد بسيار خوبى هستند ، قطعا ايشان را توصيه مى كنم.

همچنان اندكى از سايز آلت مردانه خود ناراحت هستم ، اما پس از نعوظ مى توانم دخول انجام دهم كه احساسى عالى دارد ! و من به آلت مردانه ام عادت كرده ام و با آن سازگار شده ام ، لذا مى دانم كه چگونه به نفع خود و همسرم از آن استفاده كنم.

از نتيجه بسيار راضى هستم. احتمال دارد جهت انجام جراحى فالوپلاستى اقدام نمايم ، اما واقعا فكر نمى كنم به آن نيازى داشته باشم ، ممكن است با آلت مردانه كوچكى ميان [پا هاى] خود [كنار بيايم] و با مشاهده مردان سيسجندر با آلت هاى مردانه بزرگ [غبطه بخورم].
من همچنين مردان سيسجندر با آلت مردانه اى به سايز آلت مردانه خود ديده ام.

آلت مردانه ام در حالت خوابيده داراى 2 اينچ (~ 5 سانتى متر) طول ، و در حالت نعوظ داراى 4 اينچ (~ 10.1 سانتى متر) طول (بسته به اين كه تا چه اندازه نعوظ داشته باشم) مى باشد.

دوره ريكاورى ام طولانى تر از آن چه كه پيش بينى كرده بوديم به طول انجاميد ، اما علت اين مسئله اين بود كه بسيار زودهنگام از آلت مردانه ام جهت انجام ادرار استفاده نمودم.

دوره ريكاورى ام حدود 8 هفته به طول انجاميد ، در حالى كه انتظار مى رفت 6 هفته طول بكشد؛ اما من به جاى اين كه ادرار خود را در كيسه ادرار تخليه و مكش كنم ، به انجام ادرار با استفاده از آلت مردانه خود ادامه دادم.
اما پس از هفته دوم [از لحاظ جسمانى] آمادگى داشتم و به بازى هاى بسكتبال برادرم مراجعه نمودم.

تحمل درد نسبتا بالايى دارم ، پس از هفته سوم بايد به اندازه اى حالتان خوب باشد كه بتوانيد به مغازه خواروبار فروشى مراجعه كنيد و چيز هايى را خريدارى كنيد ، اما شش هفته صبر كنيد تا بهبود يابيد.

و یک نكته ديگر اين كه من قبل از جراحى در حالت ايستاده ادرار مى كردم ، فقط ابتدا در خانه تمرين كنيد !
كليتوريس را محكم نگاه داريد ، شلوار را پايين آورید و به سمت جلو مايل شويد.

🔲پرسش: آيا پيش از جراحى ، اقدامى جهت رشد كليتوريس انجام داديد ؟ طول كليتوريس قبل از جراحى چه اندازه بود و آيا پس از جراحى با آزاد سازى كليتوريس به طول آلت اضافه گرديد ؟

پاسخ: طول كليتوريس قبل از جراحى 1.5 اينچ (~ 3.8 سانتى متر) در حالت خوابيده و 2.5 اينچ (~ 6.3 سانتى متر) هنگام نعوظ بود.

جهت افزايش طول كليتوريس از پمپ استفاده نمودم ، و در حال حاضر از پمپ مردانه جهت حداكثر سازى [طول آلت در هنگام] نعوظ استفاده مى كنم.

در حال حاضر طول آلت مردانه ام در حالت خوابيده 2 اينچ (~ 5 سانتى متر) و در حالت نعوظ 4 اينچ (~ 10.1 سانتى متر) است ، دخول واژنى و مقعدى انجام مى دهم.

🔲پرسش: هزينه جراحى با استفاده از بيمه و بدون بيمه به چه صورت است ؟ پروسه [پيش از انجام جراحى] و مشاوره با جراح به چه صورت است ؟

پاسخ: مطمئن نيستم ، من [تحت پوشش] OHP (طرح بهداشت اورگن) بودم و آن ها تمامى هزينه ها را پرداخت نمودند.
در خصوص مشاوره با جراح ، در رابطه با اين كه كدام روند برايتان بهترين خواهد بود گفتگو مى كنيد. پزشک پرونده هاى سلامتى شما را بررسى مى كند و عقيده خود را در اين خصوص به شما مى گويد ، سپس تصاويرى از قبل [از جراحى از شما گرفته خواهد شد] و برنامه جراحى را تعیین خواهيد نمود.

قبل از انجام جراحى بايد هيستركتومى (تخليه رحم) انجام داده باشيد. اين اقدام ارجح است چرا كه به مدت طولانى ترى تحت [بيهوشى عمومى] قرار نخواهيد گرفت.

🔲پرسش: ظاهر جاى برش هاى جراحى در ناحيه تناسلى چگونه است ؟ آيا تا بحال صاف و يكدست شده اند ؟ من تعدادى نتايج عالى از پزشک جراحى كه عمل جراحى شما را انجام داده است ، مشاهده نموده ام.

پاسخ: [جاى برش هاى جراحى در ناحيه تناسلى] قطعا كوچک است و نسبت به اسكار (جاى برش) هاى حاصل از جراحى سينه ام ، صاف تر و يكدست تر هستند !
اما بطور كلى بله ، اسكار خوب و بسيار كوچک است.

🔲پرسش: Dr. Dugi جهت ساخت كيسه بيضه (اسكروتوپلاستى) از چه تكنيكى استفاده مى كند ؟ موقعيت مكانى [آلت مردانه و كيسه بيضه] به چه صورت است ؟ آيا [آلت مردانه و كيسه بيضه] اندكى به سمت جلو آورده شده است ؟

✅پاسخ: همه چيز بخيه مى شود و سپس بيضه ها درون كيسه بيضه قرار داده مى شود. براى من ، بنظر مى رسد كه «آلت مردانه» نياز است كه از پوست اضافى جدا شود تا هنگام نعوظ بتواند بالا بيايد.

🔻جهت كسب اطلاعات بيشتر در رابطه با Dr. Daniel Dugi به آدرس زير مراجعه نماييد.
https://goo.gl/WXqpev

⚠️ توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2017/12/17/63/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2017 مترجم(سعید.ش) https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved