1

تجربه جراحی واژینوپلاستی به روش ترکیبی وارونه سازی پوست آلت مردانه {روش پوستی} و سیگموئید کولن {روش روده ای} توسط Dr. Narendra Kaushik در انستیتو Olmec در کشور هند ، سال 2016 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

🔴توجه: تصاویر نتایج جراحی این مطلب مرتبط با تجربه جراحی نمی باشد. این تصاویر در وبسایت های مرجع ، به عنوان نتیجه جراحی واژینوپلاستی به روش ترکیبی وارونه سازی پوست آلت مردانه {روش پوستی} و سیگموئید کولن {روش روده ای} توسط Dr. Narendra Kaushik در انستیتو Olmec در کشور هند درج شده است.

تجربه ای که با دکتر Kaushik داشتم عالی بود. ایشان را بسیار توصیه می کنم. Dr. Kaushik با مهارت خود و ابتکار جدید ترکیب واژینوپلاستی به روش وارونه سازی پوست آلت مردانه {روش پوستی} و سیگموئید کولن {روش روده ای} مرا یاری کرد تا بتوانم خود حقیقی ام بشوم.

هرگز فکرش را نمی کردم که جراحی اصلاح جنسیت در تمام عمرم انجام دهم. پس از این که از دستورالعمل ها ، سال ها دوره انتظار و هزینه بالای جراحی در ایالات متحده خسته شدم ، تمامی امید خود را از این که بتوانم خود حقیقی ام بشوم و هویت واقعی خود را بیابم ، از دست داده بودم.

یکی از دوستانم که جراحی تغییرجنس را با موفقیت در انستیتو جراحی ترنسجندر Olmec در شهر دهلی نو در کشور هند انجام داده بود ، به من پیشنهاد داد که در خصوص این انتخاب تحقیق و جستجو نمایم.

جستجو و تحقیقات خود را آغاز نمودم و پس از مشاوره با Dr. Narendra Kaushik از طریق اسکایپ ، فورا متقاعد شدم. ایشان شک های مرا در خصوص مسافرت به کشور هند و انجام این جراحی برطرف نمود.

از Dr. Kaushik و تیم Olmec بسیار متشکرم که رویای مرا به حقیقت تبدیل نمودند. صادقانه بگویم به عنوان یک ترنس هرگز در تمام عمر خود چنین مهربانی و خوشرویی را تجربه نکرده بودم.

یک تشکر ویژه از Dr. Sunanda Kaushik بابت کمک ها و مراقبت های خارق العاده ایشان دارم. هرگز [تجربه] خرید خود از مارکت های هندی به همراه ایشان را فراموش نمی کنم.

هنوز نمی توانم باور کنم که سفر [ترنزیشن] خود را از ترنس زن به یک زن کامل با موفقیت تکمیل نموده ام. از تلاش های Dr. Kaushik برای جامعه ترنسجندر بسیار [ممنونم].

هنگامی که آنجا بودم دوستان بسیاری پیدا کردم. فکر می کنم Olmec قطبی برای ترنسجندر ها در سرتاسر دنیا است.

هنگامی که آنجا بودم [تجربیات] بسیاری را در خصوص کار های قبلی ایشان ، به ویژه در خصوص سریع ترین ریکاوری پس از واژینوپلاستی شنیدم. پس از گذشت پنج روز سوند حذف گردید و از بستر خارج شدم.

هزینه جراحی 6000 دلار امریکا می باشد.

جهت انجام جراحی زنانه سازی صورت به کشور هند باز خواهم گشت.
مجددا از دکتر و تیم شگفت انگیز ایشان سپاسگزارم.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Narendra Kaushik به آدرس زیر مراجعه نمایید :
http://www.transgendersurgeryworld.com/teams/dr-narendra-kaushik

🔻مراجع:
http://www.transbucket.com
https://www.realself.com
http://www.transgendersurgeryworld.com

⚠️ توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2017/11/25/61/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org

Copyright © 2017 مترجم(سعید.ش) https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved