1

تجربه روند جراحی تک مرحله ای فالوپلاستی ساعد دست (RFF) توسط Dr. Mang Chen و Dr. Bauback Safa در ایالات متحده ، سال 2017 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

روند جراحی تک مرحله ای فالوپلاستی ساعد دست (RFF) توسط Dr. Chen و Dr. Safa انجام دادم.

گلنزپلاستی (ساخت کلاهک آلت مردانه) ، اسکروتوپلاستی (ساخت کیسه بیضه) ، واژینکتومی (حذف واژن) ، و افزایش طول پیش آبراه همگى در یک مرحله انجام پذیرفت. [انجام تمامی روند های جراحی در یک مرحله] یکی از مهم ترین جنبه های مدنظرم در انجام جراحی فالوپلاستی ساعد دست (RFF) بود.

می دانم که احتمال دارد در پروسه بهبودی با عوارض اندکی مانند تنگی و فیستول [مجرای ادراری] دست و پنجه نرم کنم ، اما با این وجود واقعا عالی است که مجبور نیستم برای انجام جراحی های ماژور دیگری آماده شوم.

اگر خواستار پروتز بیضه یا ایرکتایل ایمپلنت باشم در مرحله دیگری انجام خواهد پذیرفت ، اما در حال حاضر برنامه ای برای هیچکدام از این ها ندارم.

تصاویر مربوط به بلافاصله پس از جراحی می باشد.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هر یک از پزشکان جراح ، به وبسایت های زیر مراجعه نمایید

🔹Dr. Mang Chen
http://www.mangchenmd.com

🔹Dr. Bauback Safa
http://www.buncke.org

⚠️ توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2017/10/20/56/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2017 مترجم(سعید.ش) https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved