1

تجربه جراحی فالوپلاستی عضله کمر (MLD) به همراه کاشت پنایل ایمپلنت مدل نیمه سخت (Semi-Rigid) توسط Dr. Miroslav Djordjevic (دکتر میرو) در بلگراد صربستان + تصاویر

مترجم: سعید.ش

فالوپلاستی عضله کمر (MLD) به همراه کاشت پنایل ایمپلنت مدل نیمه سخت (Semi-Rigid) توسط Dr. Miroslav Djordjevic (دکتر میرو) انجام دادم.

🔲پرسش: هزینه پرداختی شما برای تمامی مراحل جراحی به چه صورت بود و چند مرحله جراحی انجام داده اید ؟ به چه علت دکتر میرو را انتخاب نمودید ؟ پروسه بهبودی شما به چه صورت بود ؟ لطفا در خصوص تجربه خود از انجام روند های جراحی ، عوارض و مشکلات پس از جراحی و … بیشتر توضیح بدهید

پاسخ: هزینه را باید از دکتر میرو جويا شويد.
دکتر میرو را بدلیل نتایج حاصل [از جراحی توسط ایشان] و این حقیقت که جراح ارولوژیک هستند ، انتخاب نمودم

بنظر مى رسد كه پیچیده ترین و دشوار ترین بخش جراحی برای تمامی پزشکان ، خلق پیش آبراه جدید می باشد

امکانات ، دست اندر کاران ، و پزشکان را یکی از ماهر ترین ها در زمینه مربوط به خودشان یافتم.

پس از جراحی دچار توسعه سروما شدم که جهت تخلیه و مکش آن ، انجام جراحی ضروری بود. پس از آن هیچ گونه مشکلی با مرحله اول جراحی نداشتم.

جراحی افزایش طول پیش آبراه هنوز تکمیل نشده است.

🔲پرسش: من نیز به همان دلایلی که ذکر کردید ، از جمله مهارت دکتر میرو در زمینه ارولوژی ، که پیچیده ترین و دشوار ترین جنبه این جراحی می باشد ، تمایل به انجام جراحی توسط ایشان دارم. آیا پیش تر متودیوپلاستی انجام داده بوديد ، یا این که مستقیما جهت انجام فالوپلاستی اقدام نمودید ؟

پاسخ: در ابتدا متودیوپلاستی انجام داده بودم ، و سپس مورد حمله قرار گرفتم و نیازمند انجام جراحی اضافى شدم. لذا فالوپلاستی ارزشش را داشت.

بعد ها متوجه شدم که حقیقتا اینترسکس متولد شدم و آلت مردانه ام پس از تولد حذف گردید. لذا مهم ترين هدف من از این سفر ، تنها تلاش جهت باز گرداندن آن چه که همواره به عنوان بخشی از [وجود] خود به آن می اندیشیده ام ، بوده است.

🔲پرسش: از آن جایی که اشاره داشتید جراحی افزایش طول پیش آبراه تکمیل نشده است ، آیا این نتیجه مرحله اول است ؟ آیا تمامى جراحی های حذف رحم و تخمدان ها ، و حذف واژن را نیز در این دوره انجام دادید ، یا پیش تر انجام داده بودید ؟

پاسخ: هیچ کدام از این مراحل را انجام نداده ام. من اینترسکس هستم ، لذا جراحی های قبلی ام به صورت معمول نبودند

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Miroslav Djordjevic (دکتر میرو) به وبسایت زیر مراجعه نمایید :
http://genitalsurgerybelgrade.com/

⚠️ توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2017/09/28/53/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2017 (مترجم(سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved