1

تجربه جراحی متودیوپلاستی به همراه فالوپلاستی با استفاده از فلپ چرخشی هیپ (Rotational hip flap Phalloplasty) توسط Dr. Toby Meltzer در ایالات متحده + تصاویر

مترجم: سعید.ش

فالوپلاستی با استفاده از فلپ چرخشی هیپ ، [قرار دادن] پروتز های بیضه ، و متودیوپلاستی به همراه افزایش طول پیش آبراه را بیش از پنج سال پیش انجام دادم.
بطور کلی از نتایج بسیار خوشحال هستم

آلت مردانه اندکی نسبت به مرکز انحراف دارد که چندین مرتبه بدون حصول موفقیت جهت اصلاح آن تلاش نمودیم

کلاهک آلت مردانه تخت شده است و نیازمند جراحی مجدد می باشد و تا کنون به خوبی در حال انجام است.

بیضه چپ کمی بیش از اندازه پایین است و جراحی ترمیمی مجددی جهت اصلاح آن انجام دادم ، اما همچنان اصلاح نشده است.

به طور کلی از ظاهر تمامی نتایج بسیار خوشحال هستم.
از رختکن بدون هیچگونه نگاه های پرسش گرانه ای استفاده می کنم

افزایش طول پیش آبراه [در آلت مردانه حاصل از جراحی فالوپلاستی] را در ماه فوریه انجام می دهم ، لذا [پس از جراحی] می توانم بصورت ایستاده ادرار کنم بدون این که مانند الان ، مجبور باشم جهت انجام ادرار شلوار خود را تا زانو هایم پایین بکشم

آلت مردانه حاصل از جراحی متودیوپلاستی ام به جهت انجام تمیز عمل ادرار بدون این که ادرار در شلوارم انجام شود ، بسیار کوچک است.

آلت مردانه حاصل از متودیوپلاستی در روند جراحی بعدی درون آلت مردانه حاصل از فالوپلاستی دفن خواهد شد ، لذا پس از آن قادر خواهم بود افزایش احساس [جنسی در آلت مردانه جدید] را به واسطه پیوند اعصاب [جنسی] بدست آورم.

🔰من واقعا هرگز پیش بینی نمی کردم که پیوند اعصاب درون آلت مردانه انجام دهم ، اما با گذشت زمان این نیاز در من ایجاد شد که تا حد امکان «طبیعی» باشم.

با وجود مشکلات اندکی که داشتم ، به شدت Dr. Meltzer را توصیه می کنم چرا که [نتایج جراحی توسط ایشان] عوارض کمتری را در پیش دارد و این عوارض معمولا خفیف هستند.
من خواستار طبیعی ترین ظاهر آلت مردانه ای بودم که می توانستم بدست آورم ، و واقعا فکر می کنم ایشان عمل جراحی را بسیار عالی انجام داده است.

🔲پرسش: پوست مورد استفاده برای فلپ چرخشی هیپ از چه ناحیه ای بدست می آید ؟ روند بهبودی ناحیه اهدا کننده به چه صورت بود ؟

پاسخ: پوست از هیپ راست بدست آمد. اسکار (جای برش) اندکی محو شده است اما بدلیل کیفیت پایین تصاویر به سختی قابل مشاهده است.
ناحیه اسکار (جای برش) در ابتدا بسیار بی حس بود و با گذشت زمان احساس عجیبی داشت
در حال حاضر احساس در ناحیه اسکار (جای برش) – به جز روی خط برش – تقریبا بطور کامل طبیعی می باشد

🔲پرسش: می توانید لطفا در رابطه با روند فالوپلاستی با استفاده از فلپ چرخشی هیپ بیشتر توضیح بدهید ؟ و چرا این نوع روند را انتخاب نمودید ؟ هزینه روند به چه صورت بود ؟ آیا متودیوپلاستی به همراه [قرار دادن] پروتز های بیضه نیز توسط Dr. Meltzer انجام دادید ؟

پاسخ: تمامی مراحل توسط Dr. Meltzer انجام پذیرفت.
قادر به بیان هزینه نیستم چرا که بخشی از آن توسط بیمه پرداخت شد و بخشی از آن را من پرداخت نمودم

بافت [مورد استفاده جهت خلق آلت مردانه] از ناحیه هیپ برداشت شد ، به سمت لگن چرخانده شد و متصل گردید

بمنظور ایجاد امکان رشد عروق خونی و حصول اطمینان از جریان خون مناسب ، [فلپ] به مدت چندین هفته به هیپ و کشاله ران متصل باقی ماند.
سپس در چند مرحله از هیپ آزاد گردید و آلت مردانه جدا شد ، و پس از مدتی سر آن شکل گرفت.

این نوع آلت مردانه هیچگونه احساسی ندارد.
در حال حاضر احساس جنسی در آلت مردانه حاصل از متودیوپلاستی ام وجود دارد

این فوریه ، آلت مردانه حاصل از متودیوپلاستی درون آلت مردانه حاصل از فالوپلاستی دفن خواهد شد ، و به جهت دستیابی به احساس جنسی ، اتصال اعصاب در آلت مردانه حاصل از فالوپلاستی ، و همچنین افزایش طول پیش آبراه در آن انجام خواهد شد

من در ابتدا فکر می کردم که نیازمند/خواستار افزایش طول پیش آبراه/اتصال اعصاب در آلت مردانه حاصل از جراحی فالوپلاستی نمی باشم و با افزایش طول پیش آبراه/وجود احساس در آلت مردانه حاصل از متودیوپلاستی راضی خواهم شد.

عمل ادرار را در موقعیت ایستاده انجام می دهم اما مجبورم شلوارم را تا وسط ران هایم پایین بیاورم ، چرا که قادر به انجام ادرار بدون نیاز به انجام نظافت آتی نمی باشم

از آن جایی که فعالیت های در فضای باز بسیاری انجام می دهم ، صرف نظر از سرمای هوا در زمستان ، بسیار احساس ناراحتی می کنم که شلوارم را به جهت انجام ادرار پایین بیاورم.
لذا در حال حاضر تصمیم بر انجام افزایش طول پیش آبراه در طول آلت مردانه حاصل از فالوپلاستی ام دارم.

نرخ عوارض Dr. Meltzer بسیار پایین است و کار او شگفت آور است.
من به دنبال بهترین بودم و نتایج روند های مختلفی را مشاهده کردم و نتیجه عمل جراحی Dr. Meltzer طبیعی ترین ظاهر را داشت.
همچنین از آن جایی که من یک پرستار هستم ، در جستجوی پزشک ویژه ای بودم تا اجازه بدهم بر روی بدنم کار انجام دهد.

🔰قیمت از لحاظ مالی برای من مطرح نیست ، بلکه حداقل سازی عوارض ، دستیابی به نتیجه ای با ظاهر عالی ، و داشتن احساسی طبیعی برایم حائز اهمیت است.

من می دانم که بنظر می رسد هزینه جراحی عامل اصلی مدنظر اشخاص شده است ، اما هنگامی که نتیجه پایانی را می بینید ، صرف نظر از تمامی هزینه های مرتبط با ترمیم و تعمیر یک عمل جراحی ناقص و بی کیفیت ، بهتر است در همان ابتدا کمی بیشتر هزینه کنید تا [عمل جراحی خود را] با اجتناب از عوارض آغاز کنید

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Toby Meltzer به آدرس زیر مراجعه نمایید :
http://www.tmeltzer.com

⚠️ توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2017/09/16/52/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2017 مترجم(سعید.ش) https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved