1

✅پرسش و پاسخ در شبکه هلپ ترنس سنتر – گروه آموزشی هلپ ام تو اف (می 2017 – اردیبهشت ۱۳۹۶)

⭕️موضوع: ازدواج و شروط ضمن عقد برای ترنس های زن
⚠️هویت کاربران محفوظ است.

👤س می نویسد:✍️
بچه ها يه سوال ما اگه ازدواج کنيم و طلاق بگيريم مهريه تعلق ميگيره بهمون؟

💢🔴ادمین محمد بهامین آسمانی می نویسد:🖊
بله عزیزم مهریه به شما تعلق می گیرد و توصیه میکنم حتما در محضر، همسرتان اقرارنامه بنویسند که از عقیم بودن و عمل تغییرجنس از مرد به زن اگاهی دارند، تا از این طریق و اعلام دروغ بی اطلاعی، نتوانند به عنوان حربه ای برای پایمال کردن حق و حقوق تان در دادگاه برای عدم مهریه یا …. استفاده کنند.

در زیر فایل پی دی اف و مقاله ای را ضمیمه میکنم با دقت مطالعه نمایید و میتوانید با مشاورین حقوقی آن ها به رایگان مشورت نمایید.

🔗فایل پی دی اف شروط ضمن عقد ضمیمه مطلب شد.

شروط ضمن عقد

https://helptranscenter.org/2017/05/12/126/

👤س می نویسد:✍️
آقاي بهامين يه سوال ما در موقع ازدواج بايد بگيم قبلا ترنس بوديم؟ اگه نگيم و فقط بگيم بچه دار نميشيم کافيه؟ و يا اينکه ترنس بودنمون در قرارداد بايد صدق بشه اگه نشه موقع طلاق مهريه تعلق نميگيره؟

💢🔴ادمین محمد بهامین آسمانی می نویسد:🖊
در خصوص این موضوع بسیار مهم، حتما و حتما با یک مشاور حقوقی مشورت نمایید
در حدی که من میدانم، همسرتان باید بدانند که شما عقیم هستید و عمل تغییرجنس مرد به زن یا بلعکس را انجام دادید و حتما حتما نباید به گفتن و رضایت کلامی اکتفا کنید، باید به محضر رفته، و ایشان در محضر اقرارنامه بدهند که از وضعیت شما اگاهی داشته و با همین علم و اگاهی با شما ازدواج میکنند، تا در آینده شما را متهم به دورغگویی و کلاهبرداری و درخواست ضرور و زیان و پرداخت خسرات نکنند و همین طور به بهانه عدم اطلاع از وضعیت شما، حق و حقوق قانونی شما از جمله مهریه از بین نرود و خیلی مسایل حقوقی دیگر که میتواند گریبانگیر فرد ترنس شود….

این کانال تلگرم و سایت همسری است میتوانید از طریق وبسایت یا تلگرام یا انها تماس گرفته و ار مشاوره رایگان بهره ببرید تا در مقوله ازدواج با آگاهی کامل قدم برداشته و آبنده خودتان را تضمین نمایید.

🔅راهنمای ثبت شروط ضمن عقد و حقوق خانواده
http://hamsari.net
🔅کانال تلگرام همسری
https://t.me/hamsarinews

هیچ ضرورتی ندارد که خانواده همسرتان از این موضوع اگاه شود. اما همسرتان نیاز مبرم است که بدانند و تنها دانستن هم کافی نیست. لازم است در محضر اقرارنامه داده و با قبول و اگاهی شرایط شما از عقیم بودن به دلیل تغییرجنس از مرد به زن و وضعیت جسمی شما، مایلند با شما ازدواج میکنند.

شما میتوانید این موضوع مهم را مخفی کنید، ولی در آبنده اگر همسرتان متوجه شود، و یا حتی بنا به هر دلیلی از جمله دعوا و اختلافات، با اینکه شما قبلا به او کلامی گفته بودید و لی ایشان میتواند به دادگاه بگوید من بی اطلاع بودم و شما هم نمیتوانید ثابت کنید که به ایشان گفته اید چون هیچ سند قانونی برای این مدعا ندارید و همسرتان میتواند شما را متهم به کلاهبرداری ، دروغ و از بین بردن حیثیت و برچسب های دیگر بکند…. و قانون به همسر شما حق داده و عملا شما دست تان به هیچ جایی بند نیست.
هم طلاق میگیرد، هم خبری از مهریه نخواهد بود و هم باید خسارت هزینه های عقد و عروسی و کلاهبرداری و …. فلان را بدهید

🔴⚠️حتما برای ازدواج با یک وکیل اگاه مشورت نمایید.

🔅راهنمای ثبت شروط ضمن عقد و حقوق خانواده
http://hamsari.net
🔅کانال تلگرام همسری
https://t.me/hamsarinews

helptranscenter - eghrar

🔻مطلب مرتبط:

✳️مصاحبه اخذ اقرارنامه قانونی جهت اقرار همسر به اطلاع از عمل تغییرجنس و عقیم بودن همسر آینده شان پیش از ازدواج در محضر و لیستی از مطالبات من از نهادهای قانونی و فرهنگی برای پایان خشونت و تبعیض همه جانبه علیه جامعه ترنس و وضع قوانین اصلاحی و حمایتی
https://helptranscenter.org/2017/05/16/129/

🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org

Copyright © 2017 محمد بهامین آسمانی https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved