1

مصاحبه – عمل لاپارسکوپی تخلیه رحم و تخمدان دکتر جعفرآبادی سال 1394 بیمارستان نورافشار تهران

مصاحبه کننده: محمد بهامین آسمانی
⚠️هویت مصاحبه شونده محفوظ است.

⚫️محمد بهامین آسمانی: توسط چه دکتری عمل تخلیه رحم تخمدان انجام دادید و با چه روشی؟ هزینه و اسم بیمارستان؟!

⚪️بنده عمل تخلیه رحم و در سال 1394 در بیمارستان نورافشار، دکتر جعفرآبادی انجام دادم به روش لاپارسکوپی.

هزینه ی عمل 9میلیون تومان شد. از عملم راضی هستم. بعد عمل خونریزی نداشتم .خیلی راضی بودم از این بابت من خودم کم خونی داشتم و دکتر قبل عمل من و معرفی کرد به یک دکتر فوق تخصص خون که مشکلی نداشته باشم واسه عمل.

برخورد بیمارستان خیلی خوب بود و من و توی بخش مردان بستری کردن. بعد از عملم تشخیص نا درست سونوگرافی که می گفت یک قسمت از رحمت باقی مونده دچار مشکل شدم که دکتر جعفرآبادی گفتن اشتباه کرده.

البته من از اینکه دکتر خیلی پیگیر نبودن راضی نبودم. اصولا دکتر ها شماره ی مبالشون و به مریض هایی که عمل کردن می دن تا اگه مشکلی بود تماس بگیرن.ولی ایشون شماره نمی ده و فقط از طریق بیمارستان باید پیگیری کرد.

دکتر خیلی خوبی هستن .من بخاطر اینکه خیالم راحت شه که مشکلی ندارم به دکتر آصف جاه مراجعه کردم و ایشون خیلی خوب برخورد کردن و معاینه کردن و گفتن رحم کامل خارج شده و مشکلی ندارم.

⚫️محمد بهامین آسمانی: آیا هزینه عمل، تحت پوشش بیمه قرر گرفت؟ اگر بله اسم بیمه و چگونگی روند آن؟!

⚪️من بیمه ی تکمیلی داشتم. بیمه ی ایران
بعد از عمل پروندم و از بیمارستان گرفتم و اول رفتم بیمه ی سلامت چون بیمه ی پایه باید مقداری از هزینه رو پرداخت کنه. بعد از اون رفتم بیمه ی ایران و پرونده رو دادم و بعد از یک ماه هزینه هام و پرداخت کردند.

⚫️محمد بهامین آسمانی: بیمه ایران چقدر هزینه را پوشش داد و بیمه پایه چقدر؟ آیا شما از دو بیمه همزمان پول گرفتید؟!

⚪️همزمان از دو بیمه نه. بیمه ی تکمیلی من ایرانه.و همیشه بیمه ی پایه باید یک سری هزینه ها رو پرداخت کنه. هزینه ی عمل من 9 میلیون شد که حدود یک میلیون و هفصد هزار تومنش رو بیمه ی سلامت که بیمه ی پایه محسوب می شد پرداخت کرد و حدود 7 میلیون هم بیمه ی ایران پرداخت کرد.

⚫️محمد بهامین آسمانی: به چه دلیل سونوگرافی کردید که گفته شده بود قسمتی از رحم تخلیه نشده است؟ چه علایمی داشتید؟ تب و عفونت چه قدر بود؟!

⚪️شکم من مقداری ورم داشت, به دلیل اینکه شهرستان بودم و به دکترم دسترسی نداشتم رفتم یک دکتر جراح عمومی برام سونو نوشت و اونجا سونوگرافی گفت که قسمتی از رحم باقی مونده ولی وقتی اومدم تهران و پیگیری کردم گفتن که اشتباه بوده سونو گرافی. مقداری ترشح و لکه بینی داشتم ک گفتن می تونه این عفونت بوده و سونو اشتباها گفته ک بافت رحم.

⚫️محمد بهامین آسمانی: آدرس مطب و شماره تماس دکتر جعفرآبادی چیست؟!

⚪️دکتر جعفرابادی مطب ندارن و فقط در بیمارستان امام خمینی و بیمارستان نورافشار می شه ایشون و دید.

⭕️آدرس بیمارستان نور افشار: تهران، ميدان شهيد باهنر (نیاوران)، خيابان شهید پورابتهاج، خيابان شهيد خداوردي، انتهای خيابان شهيد صادقين (17 غربي) تلفن تماس خط ويژه: 7582 و خط مستقيم كلينيك: 22824069

⭕️آدرس بیمارستان امام خمینی: تهران – انتهای بلوار کشاورز – بیمارستان امام خمینی تهران شماره تلفن: 66939010 ، 61190

مصاحبه کننده: محمد بهامین آسمانی
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org

Copyright © 2016 محمد بهامین آسمانی https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved