1

ویدیو جراحی نجات فوری آلت تناسلی مردانه حاصل از مرحله اول جراحی فالوپلاستی عضله کمر توسط Dr. Rados Djinovic و Dr. Nikola Stanojevic در بلگراد صربستان

مترجم: سعید.ش

⚠️توجه: ویدیو حاوی صحنه‌های جراحی در اتاق عمل است.

🔴هشدار: تماشا فقط برای افراد بالای 18 سال
This video may be inappropriate for some users

همه عمل‌های جراحی با ریسک‌هایی همراه هستند. افرادی که دچار عفونت سیستمیک پخش شده در کل بدن و اندام‌های بدن هستند، کاندیداهای نامناسب و مشکل‌سازی برای عمل فالوپلاستی کامل دکتر پروویچ محسوب می‌شوند.

موسسه دکتر ساوا پروویچ (به انگلیسی: Dr. Sava Perovic)، مرکز بین‌المللی جراحی‌های فوق تخصصی ترمیمی دستگاه ادراری تناسلی، چالش‌های این کیس پیچیده و دشوار را پذیرفت.

عوارض بلافاصله بعد از عمل پیش‌بینی گردید، و به‌دقت مورد نظارت و درمان قرار گرفت.

دارودرمانی بعد از عمل در حفظ سلامت گرافت بافت عضله کمر (MLD) موفقیت‌آمیز نبود. از بافت عضله کمر جهت ساخت آلت تناسلی مردانه جدید استفاده شده بود.

پس از این که جراحی ساخت آلت تناسلی مردانه به پایان رسید، اواخر روز دوم بعد از عمل بود که دکتر رادوس جینوویچ (به انگلیسی: Dr. Rados Djinovic) متوجه شدند آلت تناسلی مردانه در حال مرگ است، و طی عمل جراحی دیگری باموفقیت آن را نجات دادند.

پس از گذشت دو ساعت، کار باموفقیت انجام شد.

از بین رفتن آلت تناسلی مردانه حاصل از جراحی فالوپلاستی یکی از بزرگ‌ترین ترس‌ها و نگرانی‌هایی است که درمورد عمل جراحی تطبیق جنسیت FTM مطرح است؛ مسئله‌ای است که کمتر فردی راجع به آن صحبت می‌کند. بله شکست رخ‌دادنی‌ است، اما نه بدون نبرد!

جراحی ساخت آلت تناسلی FTM هم برای متقاضیان و هم برای جراح عملی چالش‌برانگیز است. جراحی فالوپلاستی کامل دکتر پروویچ، ماراتون ده ساعته جراحی ادراری تناسلی است که توسط تیمی متشکل از جراحان و دستیاران بسیار مجرب و ماهر در این زمینه صورت می‌گیرد.

اما این قدرت شفای معجزه‌آسای بدن انسان است که عمل جراحی را به سرانجام می‌رساند. گاهی بدن انسان در کشمکش دلیرانه‌اش دچار تزلزل شده و نیاز به کمک پیدا می‌کند. متخصصان با مداخله صحیح و به‌موقع خود می‌توانند آلت تناسلی مردانه را نجات دهند و مانع از نکروز (سیاه شده و مرگ بافت) و از بین رفتن فلپ شوند.

تیم جراحی دکتر ساوا پروویچ مراجعه‌کنندگانی از سرتاسر جهان دارد. این تیم جراحی 60 عمل جراحی در هر ماه، و 17 ساعت جراحی در هر روز به انجام می‌رساند.

دکتر رادوس جینوویچ یکی از مجرب‌ترین جراحان در زمینه جراحی ترمیمی دستگاه ادراری تناسلی هستند. ایشان طی ده سالی که در تیم پروفسور ساوا پروویچ حضور داشتند، بیش از 20,000 ساعت تجربه جراحی کسب کرده‌اند. دکتر جینوویچ پیش از آن نیز به مدت چهار سال جراحی کرده‌اند. سالانه 2000 ساعت به تجربیات فوق پیشرفته جراحی ایشان افزوده می‌شود و بیش از 70 مورد از چالش‌برانگیزترین و پیچیده‌ترین مشکلات دستگاه ادراری تناسلی نظیر هایپوسپادیاس، بی‌اختیاری ادرار، اپیسپادیاس، اکستروفی مثانه، فیستول، افتادگی پیشابراه، بیماری پیرونی، کجی آلت تناسلی مردانه، کاشت پینایل ایمپلنت، تطبیق جنسیت مرد به زن و غیره را به انجام می‌رسانند.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد تیم جراحی دکتر ساوا پروویچ به آدرس زیر مراجعه نمایید.
https://www.savaperovic.com

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org

Copyright © 2016 – 2019 سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved