1

مصاحبه – رشد سینه بعد از هورمون درمانی در ترنس MTF مرد به زن + عکس

مصاحبه کننده: محمد بهامین آسمانی
⚠️هویت مصاحبه شونده محفوظ است.

⚫️محمد بهامین آسمانی: چه مدت است که هورمون درمانی میکنید؟! چه هورمون هایی و با چه دوزی و چند مدت یک بار استفاده کردید؟ زیر نظر کدام پزشک بودید؟ سایز سینه تان چند است؟ درد سینه هم دارید؟!

⚪️یک سال بلاکر خوردم و الان چهار ماه که استروژن رو هم بهش اضافه کردم. من اسپیرونولاکتون با دوز ۱۰۰ میلی گرم روزی دو تا و اتنیل استرودیول 0.5 روزی دوتا و فیناستراید ۵ میلی گرم روزی دوتا استفاده میکنم.

راستش من دکتر نرفتم و خودم با مقالاتی که خونده بودم هورمون تراپی می کنم. سایز سینه هام دقیق نمیدونم فکر کنم ۵۰ باشه و درد هم داشتم ولی الان دیگه نه.

⚫️محمد بهامین آسمانی: آیا قبل از مصرف هورمون عکس از سینه دارید؟!

⚪️راستش قبل مصرف عکس ندارم بعد از مصرف هم که فرستادم براتون. این نتیجه یک سال هورمون تراپی من هست، سینه هام کاملا زنانه شده. سیپروترون استات رو ۶ ماه بعد قطعش کردم و اسپیرونولاکتون رو الان چهار ماه و اتنیل استرادیول هم الان سه ماهه میخورم.

 توجه !
این مصاحبه دارای تصاویر رشد سینه می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2016/07/18/156/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مصاحبه کننده: محمد بهامین آسمانی
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org

Copyright © 2016 محمد بهامین آسمانی https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved