IMG_1782

IMG_1781

IMG_1783

IMG_1784

IMG_1785

مصاحبه – برخورد غیراخلاقی دکتر طاهری تخلیه سینه بیمارستان خصوصی فرمانیه تهران

مصاحبه کننده: محمد بهامین آسمانی
⚠️هویت مصاحبه شونده محفوظ است.

محمد عزیز سلام، اول از همه سپاس از زحماتی که طی سالیان متمادی برای جامعه ترنس کشیدی و همچنان ادامه میدی و وقت با ارزشت رو برای این مجموعه در اختیار میذاری. من 55 سال سن دارم. البته حدود ده سال پیش وبلاگت جزو اولین ها بود که بهش برخوردم و برات پیام گذاشتم.

حدود سه سال پیش اقدام کردم؛ بعد عمری که برای همه جای سوال بود، سر آخر به خواسته ام که رهایی از یک قالب نامتناسب بود رسیدم البته الان مدینه فاضله نیست ولی بسیار راضیم. غرض از مزاحمت در اختیار گذاشتن اطلاعاتی در مورد جراحی تخلیه سینه ست که جهت اطلاع دوستان برات مینویسم.

حدود یکسال نیم قبل بعد گرفتن مجوز قصد بر این شد تخلیه سینه انجام بدم، ترجیح میدادم که جراحی بصورت ساکش باشه و برش انجام نگیره. با مراجعه به چند جراح پلاستیک نظرشون این بوده که حتمن باید برش بشه، با بررسی هایی که کردم با دکتر احمدرضا طاهری در تهران آشنا شدم که ایشون گفتن به روش ساکشن عمل میکنن و موفقیت آمیز خواهد بود و این باعث دلگرمیم شد.

بعد مقدمات اولیه هزینه جراحی رو چهار و نیم میلیون اعلام کردن که مورد پذیرش واقع شد. در قرار بعدی اعلام کردن چون بیمارستان عمل میکنی هزینه شش میلیون میشه که به لحاظ کیفیت بهتر عمل و امکانات در بیمارستان قبول کردم.

عمل نسبتا به خوبی انجام شد و بعد عمل دچار افت گلبول قرمز شدم و چند کیسه پلاسما تزریق داشتم که وضعیت عمومی بهتر شد. بعد یک روز هم مرخص شدم. زمان ترخیص جهت انجام تسویه حساب به امور مالی مراجعه شد که هزینه های انجام شده بالغ بر نه میلیون شده که باعث شگفتیم شده با کلی مشکل تونستم مابقی پول رو تهیه و مرخص بشم.

دکتر توضیح قانع کننده ای نداشت کلی هزینه های غیر واقعی به لیست جراحی اضافه کرده بود مثل ساکشن شکم و … تا بتونه هزینه رو بالا ببره.
بعد از حدود بیست روز مراجعه به مطب انجام شد از شون در مورد پوششی که باعث بشه افتادگی پوست صورت نگیره سوال کردم گفتن همون کش شکم بند کفایت میکنه و جلیقه هایی که هست بسیار گرونه! کسی که نه میلیون برای جراحی پرداخت میکنه فک نکنم برای سیصد تومن بجهت کیفیت بهتر عمل هزینه نکنه!

با اینحال به ایشون اعتماد کردم و از گرفتن جلیقه صرف نظر کردم بعد دو ماه دو باره مراجعه کردم چون پوستم در حال افتادن بود. سوال کردم چکار کنم گفتن خوب میشه، بعد یکسال حتی نیاز به ورزش هم نداره!

بعد یکسال و نیم پوستم که افتادگی پیدا کرده بود و باعث ناراحتیم بود دوباره به ایشون مراجعه کردم با وقاحت تمام اظهار کردن من گفته بودم اینطور میشه و پوسته اضافه باید برش بخوره جراحی ترمیم انجام میشه!

بهش گفتم اگه من میخواستم برش داشته باشم که این همه هزینه نمیکردم. در صورتی که اطمینان کامل داده بود این حالت بوجود نمیاد.

اظهار میکرد حتی داکیومنت هم کردم به من که سندی نداده بود و جایی برای اعتراض هم نذاشته بود چون قبلن متنی مبنی بر عدم اعتراض ازم امضاء گرفته بود.

هدف از نوشتن این مطلب جهت آگاهی دوستان؛ تا اعتماد کامل نکنن مخصوصن به این گونه پزشکان که در صدد سواستفاده از این قشر و گرفتن پول کلان هستند. ضمیمه عکسایی همراه میذارم تا خودتون قضاوت کنید.

⚫️ محمد بهامین آسمانی: دکتر احمدرضا طاهری تخصصشان چیست؟
کدام بیمارستان جراحی کردید؟ بیمارستان خصوصی یا دولتی بود؟ آیا دفترچه بیمه هم داشتید اگر بله اسم بیمه و توانستید از آن برای پوشش هزینه ها استفاده کنید؟!

⚪️ دکتر طاهری فوق تخصص جراحی پلاستیک، تو بیمارستان مطهری امام خمینی ویزیت میکنه ولی دست ب چاقو نمیشه اونجا فقط بالا سر رزیدنت میمونه. من بیمارستان فرمانیه عمل کردم که خصوصی ولی بیمه قبول میکنه. هم بیمه خدمات درمان بودم و هم تکمیلی. حدود چهار میلیون از بیمه هام گرفتم.

مصاحبه کننده: محمد بهامین آسمانی
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org

Copyright © 2016 محمد بهامین آسمانی https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved