1

چهار ماه و نیم بعد از اولین مرحله عمل فالوپلاستی ساعد دست

نویسنده و مترجم: محمد بهامین آسمانی

در این روش با برداشتن پوست، چربی، عروق و دو عصب از ساعد دست و پیوند ان به ناحیه تناسلی، الت تناسلی مردانه ساخته و ایجاد شده است.

🔷محل زخم ساعد دست به خوبی در حال ترمیم است. موهای دستم درحال بازگشت و رویش مجدد است (رو به دوربین نمایش داده میشود) من برای مراقیت از جای زخم ساعد دستم فقط از Bio-Oil استفاده می کنم و از کرم یا ژل های دیگر که برای ترمییم جای زخم است استفاده نمی کنم.

🔺همیشه دستم را با sleeve hand محافطت میکنم و می پوشانم به خصوص در سر کار برای جلوگیری از آسیب و زخم.

🔶در ناحیه تناسلی همه چیز به خوبی در حال ترمیم و بهبود است. امیدوارم که مرحله دوم فالوپلاستی را ظرف چند ماه اینده انجام بدهم. در کل همه چیز به خوبی در حال بهبود و التیام است و تنها چند بار عفونت جزیی داشتم. هر روز فلش می کردم و سوند در ان قرار میدادم برای برای باز نگه داشتنش.

🔴(فلاش کردن؛ یعنی وارد کردن محلول مخصوص شتشو یا سرنگ به درون لوله ادرار برای تمیز و باز نگه داشتن مجرای ادرار که در عمل متودئوپلاستی و فالوپلاستی انجام میشود در صورتی که عمل افزایش طول لوله ادرار و رد کردن از پنیس را انجام داده باشید.)

✅همه چیز عالی و خوب است. در حال حاضر دو سال و نیم روی هورمون تستوسترون هستم و این تن صدا و موهای صورتم است (رو به دوربین نمایش داده میشود)

نویسنده و مترجم: محمد بهامین آسمانی
منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org

Copyright © 2016 مترجم(محمد بهامین آسمانی) https://helptranscenter.org  هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس  All Rights Reserved