Header2@2x

معرفی وبسایت Reelmagik «رل مجیک» برای خرید پروتز مصنوعی الت تناسلی مردانه فوق العاده طبیعی و با کیفیت بالا

نویسنده و مترجم: محمد بهامین آسمانی

http://www.reelmagik.com/

🔲مختصری پیرامون ویسایت «رل مجیک» و محصولات آن

🔷محصولات پروتز الت تناسلی فوق العاده طبیعی در هنگام مشاهده و تماس است همچنین با قایلیت کیسه بیضه سه بعدی و جابه جایی بیضه ها هنگام تماس و کشیدن پوست الت. محصولات دارای رنگ بندی ساده و ترکیبی می باشد. امکان ارسال 6 نمونه رنگ به خانه تان و سپس انتخاب بهترین رنگ مناسب با بدنتان، پروتز الت به صورت ختنه شده و بدون ختنه و نیز با مو یا بدون مو در پوست بالای الت در دسترس است.

🔶تمامی محصولات داری 90 روز گارانتی می باشد در صورتی که مشکل از خطای تولید باشد نظیر آسیب به زنگ، پارگی جزیی، سوراخ و مشکل در انعطاف پذیری میله درون پروتز، در این صورت بازگشت محصول، تعمیر و ارسال مجدد تماما رایگان بوده و در کوتاهترین زمان ممکن صورت می پذیرد.

🔷محصولات دست ساز بوده و ساخت کشور امریکا می باشد. مدت زمان انتظار دریافت پروتز از 3 هفته تا بیش از 29 هفته بسته به نوع پروتز متغیر می باشد. خرید از طریق پی پال، ویزا و مستر کارت قابل انجام است. محصولات از طریق پست های یو پی اس UPS و یا دی اچ ال DHL و به سراسر دنیا ارسال می شود.

✳️پروتز های الت تناسی مردانه در انواع رنگ بندی، سایز و قابلیت های مختلف قابل دسترس به شرح زیر می باشد:

▪️پزوتزهای شل و خوابیده

http://www.reelmagik.com/ftm-store-directory/packers.html

▪️پروتزهای دوکاره: شل + سکس

http://www.reelmagik.com/ftm-store-directory/pack-n-play.html

▪️پروتزهای دوکاره: شل + قابلیت ایستاده ادرار کردن

http://www.reelmagik.com/ftm-store-directory/all-in-one.html

▪️چسب های پزشکی سیلیکون + محلول حذف کننده چسب

http://www.reelmagik.com/ftm-store-directory/adhesives.html

🔶از چسب های مخصوص سیلیکون که در دو نوع استاندارد و بسیار قوی وجود دارد برای اتصال پروتز به بدن استفاده میشود و سپس با محلول مخصوص دیگری که حذف کننده نام دارد میتوان پروتز را از بدن جدا نمود. چسب های پزشکی سیلیکون مقاوم در برابر گرما، رطوبت و اب می باشد.

🔴 نکات مهم:

🔺امکان ارسال مستقیم این محصولات از طریق پست به ایران وجود ندارد زیرا براساس قوانین جمهوری اسلامی، این محصولات جز کالاهای ممنوع به شمار می رود. اگر علاقمند به سفارش و دریافت محصولات فوق هستید چندین روش وجود دارد:

🔺سفر مستقیم شما به کشور مزبور و بستن پروتز به خودتان و یا قرار دادن پروتز در جیب لباستان و بازگشت به ایران.

🔺داشتن آدرس دوست یا فامیلی در خارج از کشور و گرفتن کمک در خرید انلاین محصول که از طریق پی پال، ویزا و مسترکارت امکان پذیر است و سپس فرد مورد نظر می تواند پروتز را در جیب لباسش قرار بدهد و به ایران بیاورد. و یا اینکه این فرد می تواند به یکی از کشورهای همسایه ایران بیایید و شما به آنجا سفر کنید و شخصا پروتز را به خودتان ببنید یا در جیب لباستان بگذارید و به ایران بازگردید.

🔺روش دیگر سفر شما به یکی از کشورهای همسایه و اقامت در هتل یا مکانی که قادر باشید بسته پستی دریافت کنید.

🔺توجه داشته باشید که باید پروتز را به خودتان ببندید و یا در جیب لیاستان قرار بدهید. شما نمی توانید پروتز را در چمدان قرار دهید. داشتن مجوز تغییرجنس از پزشکی قانونی لازم است تا اگر دچار مشکل شدید بتوانید با ارایه مجوز توضیحات لازم را بدهید اما هیچ تضمینی برای موفقیت در عبور محصول از گمرک ایران وجود ندارد.

🔺درحدی که اطلاع دارم زمانی که با هواپیما به فرودگاه ایران وارد می شوید بازرسی بدنی ندارید. تنها قراردادن چمدان برروی دستگاه است که محتویات درون چمدان را مشخص میکند و همچنین برای افرادی که چمدان های بسیاری دارند گمرگ چمدان ان ها را باز و بررسی میکند. برای همین بسیار مهم است که پروتز را درون چمدان قرار ندهید تا مشخص نشود چون حتی داشتن مجوز تغییرجنس هم هیچ کمکی نخواهد کرد و محصول ثبت و ضبط میشود. (حتما تحقیق کنید که آیا ورود محصولات ممنوع مجازات قانونی دارد یا خیر).

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر پروتز آلت تناسلی مردانه می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2016/06/19/32/

🔵جهت مشاهده تصاویر کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

نویسنده و مترجم: محمد بهامین آسمانی
منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org

Copyright © 2016 محمد بهامین آسمانی https://helptranscenter.org  هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس  All Rights Reserved