1

✅پرسش و پاسخ در شبکه هلپ ترنس سنتر – گروه آموزشی هلپ اف تو ام (جون و آگست 2016 ، فوریه 2018 – تیر و مرداد 1395 ، بهمن 1396)

⭕️موضوع: جراحی آلت تناسلی مردان ترنس (FTM) در کشور استرالیا
⚠️هویت کاربران محفوظ است.

👤ج می نویسد:✍️
سلام به همگي. من يه سوال دارم. آيا كيفيت عمل آلت در ايران و خارج از ايران تفاوت چشمگيري داره؟ آيا تفاوت كيفيت اونقدر هست كه ارزشش رو داشته باشه براي كسي كه با زحمت بتونه بره خارج انجام بده؟ اگه جواب مثبته كدوم كشور الان حرف اول رو ميزنه؟

💢🔴ادمین محمد بهامین آسمانی می نویسد:🖊
نتایج عمل های ایران و خارج تفاوت فاحش بسیاری است.
به نظرم، بهترین کشورها برای عمل متودئوپلاستی صربستان، امریکا، انگلیس و… است. و بهترین کشورها برای عمل فالوپلاستی امریکا، بلژیک، انگلیس و آلمان و… است.
ضمنا شما میتوانید تجربیات جراحی افرادی که ترجمه کردم را در کانال تلگرام زیر مشاهده نمایید👇
https://t.me/helpftmcenter

و همین طور نتایج عمل های جراحی را در وبلاگ گالری تصاویر نتایج جراحی تغییر جنس به آدرس زیر ،مشاهده نمایید. وبلاگ در ایران فیلتر است و برای باز شدن از فیلترشکن یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 👇
‏helptranscenter

👤ج می نویسد:✍️
خيلي ممنون. در مورد استراليا چطور؟ اطلاعاتي داريد؟

💢🔴ادمین محمد بهامین آسمانی می نویسد:🖊
اطلاع دارم یکی ، دو، پزشک جراح در استرالیا هستند که عمل انجام میدهند. اما اطلاعات بیشتری ندارم. یک نمونه از تجربه نتیجه عمل فالوپلاستی در استرالیا نیز در وبلاگ گالری تصاویر نتایج جراحی تغییر جنس ، به آدرس زیر ،قرار گرفته است. و کد رمز برای مشاهده تصاویر ‏helptranscenter می باشد👇

https://helptranssrs.wordpress.com/

و این هم یک لینک اطلاع رسانی حقوقی درخصوص روند ترنزیشن در استرالیا است.

http://www.ftmaustralia.org/transition/legal-transition

👤ج می نویسد:✍️
فكر ميكنم يك جراح به نام David Smith در ملبورن به روش فالو انجام ميدن

💢🔴ادمین محمد بهامین آسمانی می نویسد:🖊
همان طور که چند شب قبل لینک گذاشتم، یک نتیجه از عمل فالوپلاستی ساعد دست دکتر Dr. David Hunter-Smith در استرالیا که مربوط به سال 2000 است یعنی 16 سال پیش درج شده است

http://www.gendercentre.org.au/resources/polare-archive/archived-articles/phalloplasty-stage-two.htm

و در این لینک زیر نوشته شده است که احتمالا دکتر Dr. David Hunter-Smith بازنشسته شده باشد.

در این لینک هم وبسایت دکتر Dr. David Hunter-Smith را قرار داده است که من بررسی کردم ولی هیچ اطلاعاتی در خصوص فالوپلاستی ترنس مردها نیافتم. اما قسمت تماس با ما در سایت بروید و میتوانید در این خصوص سوالات خودتان را با دکتر مطرح نمایید

http://www.plasticsurgery.com.au/dhuntersmith/

امیدوارم اطلاعات فوق کمک کننده باشد برایتان.

این لینک لیست پزشکانی است که در استرالیا عمل تغییرجنس انجام میدهند در توضیحات هر دکتر نوشته شده است که چه عملهایی را انجام میدهد. البته این لیست به این معنا نیست که فقط همین پزشکان در استرالیا وجوددارند. بلکه این امکان است که پزشکان دیگری هم در استرالیا وجود داشته باشند که در این لیست نام انها درج نشده است.

http://www.transhealthcare.org/australia

به هروی من این لیست را بررسی کردم و هیچ کدام از این پزشکان فوق عمل فالوپلاستی را در استرالیا انجام نمیدهند. خودم هم شخصا در گوگل جستجو کردم و باز هم پزشکی را نیافتم که این عمل را انجام بدهد.
فقط عمل متودئوپلاستی و عمل کاشت پروتز بیضه و ساخت کیسه بیضه توسط این پزشکان قابل انجام است.

در گروه فالوپلاستی یاهو، تصاویر یک تجربه از نتیجه عمل فالوپلاستی در استرالیا درج شده بود که قبلا در کانال گذاشته ام متاسفانه هیچ توضیحاتی نظیر اسم پزشک هم درج نشده بود.

در سایت www.transbucket.com هم بررسی کردم و نتیجه عمل فالو از استرالیا را نیافتم.

👤ج می نویسد:✍️
دكتر ديويد هانتر اسميث كه در ملبورن فالو انجام ميدادن، ديگه اين عمل رو انجام نميدن متأسفانه. متأسفانه فالوپلاستي نيست جزو عمل هاي جراح هاي استراليا

📎تصویر جوابیه مکاتبه ضمیمه مطلب شد.

1

💢🔴ادمین محمد بهامین آسمانی می نویسد:🖊
بله همان طور که چند ماه قبل هم به شما گفتم با منبع، در وبسایتی که در مورد ایشان نوشته بود، ذکر کرده بودند که دیگر این عمل را انجام نمی دهند، و در وبسایت شخصی دکتر هم هیچ گونه اطلاعاتی در خصوص عمل فالوپلاستی ندیدم و به شما گفته بودم. اما خیلی خوب است که ایمیل زدید و مطمین شدید.👍

همان طور که قبلا هم گفتم، نیست. چون من هم در هیچ کجا ندیدم.

👤ن می نویسد:✍️
دوستان سلام.من قبلن این سوال رو کردم و خبر دارم که الان دکتر دیوید اسمیث در استرالیا عمل فالو دیگه انجام نمیده ولی میخام بدونم در حال حاضر در خود استرالیا دکترای دیگه هستن که عمل فالو رو انجام بدن؟(چون شنیدم که انجام میشه واسه همین پرسیدم ممنون میشم جواب بدید)

💢🔴ادمین سعید.ش می نویسد:🖊
در کشور استرالیا ، Dr. Hans Goossen جراحی فالوپلاستی مردان ترنس را (FTM) ارائه می نمایند.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Hans Goossen لطفا به آدرس زیر مراجعه نمایید.
https://goo.gl/nNJjG7

🔰وبلاگ زیر متعلق به ترنس مردی است که جراحی فالوپلاستی ساعد دست توسط Dr. Hans Goossen در کشور استرالیا انجام داده است؛ در این وبلاگ اطلاعات و تجربیات بسیار مفیدی از روند جراحی فالوپلاستی ساعد دست ایشان موجود است.
https://mytransitionftm.wordpress.com/

🔻آدرس مستقیم دسته بندی فالوپلاستی جهت هدایت به تجربیات ارزشمند روند جراحی فالوپلاستی ساعد دست در کشور استرالیا
https://mytransitionftm.wordpress.com/category/phalloplasty/

🔻آدرس مستقیم اطلاعات کامل در رابطه با Dr. Hans Goossen
https://mytransitionftm.wordpress.com/2016/02/17/surgeon-option-brisbane/

جهت کسب اطلاعات در خصوص تکنیک جراحی ، هزینه های جراحی ، پیشنیاز های انجام جراحی ، و اطلاع از موارد مهم و ضروری دیگر از جمله این که آیا در حال حاضر همچنان جراحی فالوپلاستی برای مردان ترنس (FTM) ارائه می کنند یا خیر ، مشاهده تصاویر نتایج جراحی ایشان ، و … می توانید با Dr. Hans Goossen مکاتبه نموده و پاسخ تمامی پرسش های خود را از ایشان جویا شوید.

◼️در اين آدرس نیز نام تمامى جراحان كشور استرالیا كه جراحى هاى مختلف ترنس هاى مرد (FTM) و زن (MTF) را انجام می دهند ، به همراه نوع عمل جراحى ارائه شده توسط هر جراح گردآورى شده است.
http://www.transhealthcare.org/australia/

با كليک روى نام هر كدام از جراحانى كه عمل جراحى مدنظرتان را ارائه مى كنند ، مى توانيد اطلاعات تماس هر يک را مشاهده نماييد؛ در صورتى كه آدرس ايميل يا وبسايت جراح مدنظرتان را نيافتيد ، مى توانيد به سادگى نام جراح را در گوگل جستجو نماييد تا به وبسايت و ايميل جراح دست يابيد.

👤ن می نویسد:✍️
اقا سعید دستتون درد نکنه فقط یه چیزی این آدرسا هیچ کدومشون عکسی از عمل دکتر هنس توش نیست.

💢🔴ادمین سعید.ش می نویسد:🖊
تصاوير نتايج جراحى فالوپلاستى را مى توانيد در مكاتبه با Dr. Hans Goossen يا پرسش از اشخاصى كه جراحى خود را توسط ايشان انجام داده اند درخواست نماييد.

در وبلاگ فوق كه متعلق به ترنس مردى مى باشد كه جراحى فالوپلاستى ساعد دست توسط ‏Dr. Hans Goossen انجام داده است ، تصاويرى از روند بهبودى جاى زخم جراحى انتشار يافته است.

به طور كلى در اينترنت تعداد بسيار كمى از اشخاص را مى توانيد بيابيد كه جراحى فالوپلاستى خود را در كشور استراليا انجام داده باشند و بصورت آنلاين اقدام به انتشار تجربيات خود نموده باشند.

لذا بهترين امر درخواست مشاهده تصاوير نتايج جراحى در مكاتبه با ‏Dr. Hans Goossen مى باشد؛ و همچنين مى توانيد با مطالعه تجربيات ارزشمند موجود در وبلاگ فوق و پرسش و پاسخ با ايشان به اطلاعات مفيدى در خصوص روند جراحى فالوپلاستى توسط ‏Dr. Hans Goossen در كشور استراليا دست يابيد.

Dr. Hans Goossen
Phone: 0738478601
Fax: 0733242546
Email: hg@andrologymatters.com.au

📎فایل پی دی اف به زبان انگلیسی در زمینه جراحی آلت تناسلی در مردان ترنس (FTM) توسط Dr. Hans Goossen در استرالیا – فوریه 2018 ضمیمه مطلب شد.

phalloplasty

🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org

Copyright © 2016 – 2018 محمد بهامین آسمانی https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved