IMG_3934
ترجمه ویدئوی عمل فالوپلاستی ران پا و نمایش آثار زخم

مترجم: محمد بهامین آسمانی

در این وئدیو محل برش و اثار زخم بعد از دو ماه نیم از عمل فالوپلاستی نشان داده می شود که از ران سمت راست، پوست برداشته شده و به روی ران سمت چپ که منطقه اهدا کننده فلپ بوده، کشیده شده است. ران سمت چپ، محل برداشتن فلپ است که الت تناسلی مردانه با ان ساخته شده است.

در روزهای ابتدایی جراحی، محل برداشتن فلپ بسیار قرمز بود و خوب نبود اما به مرور هرچه میگذرد کمرنگ تر شده و بهبود پیدا میکند و اثار زخم برداشتن فلپ به خوبی در حال بهبود است.

IMG_3923
IMG_3923h

IMG_3920
IMG_3920h

✅من واقعا از نتیجه جراحی بسیار خوشحال هستم و بسیار خوشحالم که تصمیم گرفتم عمل فالوپلاستی انجام بدهم. این بهترین تصمیمی بود که من تا به حال در تمام عمرم گرفتم. هیچ کلمه و واژه ای وجود ندارد و نمی تواند احساس رضایت من را بیان کند.

تنها چیزی که من را کمی می ترساند این است که من هنوز تصمیم نگرفتم درباره جراحی مرحله دوم که ایا پروتز پنایل ایمپلنت را بگذارم یا خیر. چون پنایل ایمپلنت برای تعوظ و اریکشن در پنیس (الت تناسلی مردانه) است. و به این خاطر هنوز مطمین نیستم در مورد این تصمیم چون عوارض جانبی بسیاری در این مرحله وجود دارد. و دیگر اینکه با توجه به سایز پنیس من، فکر نمیکنم ارزش این جراحی را داشته باشد.

به خاطر اینکه، سایز التی که من انتخاب کردم سایز میانگین است و من کاملا مطمین بودم که یک الت تناسلی مردانه بزرگ نمی خواهم. چون من از نظر جثه کوچک هستم و لاغر، برای همین یک الت بزرگ نمی خواستم که ناهمگون باشد برای همین سایز پنیس ای را انتخاب کردم که متناسب با بدن من باشد.

IMG_3934
IMG_3934h

🔰دلیل اصلی من برای انجام عمل فالوپلاستی، این بود که پنیس (الت تناسلی مردانه) داشته باشم و همین طور بتوانم ایستاده ادرار کنم.

هرچند، همین حالا هم میتوانم با التم سکس و رابطه دخول داشته باشم با استفاده از پنیس اسکتندر یا پنیس سلیو (که هردو چیزی شبیه کاندوم اما با ضخامت بیشتر هستند) و جایگزینی برای ایجاد اریکشن به جای عمل کاشتن پنایل ایمپلنت.

به هرحال من برای سکس راه حل دارم. با دکتر جراحم هم صحبت خواهم کرد قبل از اینکه بخواهم تصمیم خودم را بگیرم. به هرحال قدردان و سپاسگزارم اگر شما جراحی کاشتن پنایل ایمپلنت را انجام داده اید و یا هرگونه اطلاعاتی در این زمینه دارید لطفا دانسته های خودتان را به اشتراک بگذارید تا من هم بتوانم استفاده کنم چون واقعا میترسم و اطلاعات درستی ندارم و نمی خواهم جراحی را انجام بدهم که نمی دانم چه عوارضی می تواند داشته باشد و چه اتفاقاتی قابل افتادن است. من می خواهم خودم را از قبل اماده بکنم برای همه چیز.

🔺میخواهم بدانم ایا امکان اینکه من به خاطر پروتز پنایل ایمپلت، پنیس خودم را از دست بدهم هست یا نه؟ چون من هرگز نمیخواهم این خطر را بکنم فقط به خاطر داشتن پروتز اریکشن، من هرگز نمیخواهم این احساس رضایت و شادی که از داشتن پنیس دارم را از دست بدهم.

مترجم: محمد بهامین آسمانی
منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org

Copyright © 2016 (مترجم) محمد بهامین آسمانی https://helptranscenter.org/ هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved