IMG_8381

IMG_8380

مصاحبه – عمل تخلیه رحم و تخمدان توسط دکتر گل محمد زاده در بیمارستان دولتی قائم مشهد

مصاحبه کننده: محمد بهامین آسمانی
⚠️هویت مصاحبه شونده محفوظ است

عمل تخلیه رحم و تخمدان به روش لاپاراسکوپی توسط جراح عمومی دکتر حامد گل محمد زاده در بیمارستان دولتی قائم مشهد. هزینه تخلیه با دفترچه بیمه سلامت حداکثر 200 هزارتومان. از وضعیت بیمارستان وبرخورد خوب دکتر و پرستارها و کیفیت عمل نیز خیلی راضی بودم.

من 2 روز ذر بیمارستان بستری شدم و بهم سوند ادرار وصل بود و یک دِرَن که داخل شکمم بود. من زیاد درد داشتم چون یک هفته قبلش به طور مداوم عصبی شده بودم. یک روز بعد از عمل درن رو در میارن. درن رو برای این میزارن ک خونای اضافه از شکم بیاد بیرون.

میزان خونریزیمم نسبت به اون دو نفر که یه روز قبل من عمل کرده بودن خیلی بیشتر بود و اونا بعد دو روز خونریزیشون قطع شد ولی من هنوز خونریزی دارم و دکتر گفت تا دوماه طبیعیه.

در ضمن دکتر گل محمدزاده عمل سینه هم انجام میدن که نوع عمل بستگی به سایز سینه داره که هزینه ان حداکثر 300 تومان میشه. فعلا عکس سینه در اختیار ندارم ولی از نزدیک دیدم و قابل قبول بوده که 2ماه آینده پیش ایشون قراره عمل تخلیه سینه ام رو انجام بدم و حتما عکس در اختیارتون قرار میدم)
توجه: (فعلا بیمارستان دستگاه لاپاراسکوپی تا قبل عید ندارند و عمل تخلیه رحم صورت نمیگیره)

دکتر روزهای فرد بعد از ظهر در بیمارستان برای وزیت هستن
برای گرفتن نوبت یک روز قبل توی سایت بیمارستان دولتی قائم مشهد قسمت نوبت دهی را انتخاب کرده و هر روز که مد نظر دارید را انتخاب کنید و پرینت دریافت نمایید، و با برگه ی نوبت در ساعت و زمان مشخش حاضر گردید!

آدرس: مشهد، میدان دکتر شریعتی (تقی آباد)، خیابان احمد آباد، مركز آموزشي و پژوهشي و درماني قائم (عج)
تلفن: 9-8400001 0513

مصاحبه کننده: محمد بهامین آسمانی
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org

Copyright © 2016 محمد بهامین آسمانی https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved