31
بمدت2-3 روز پنروز درین Penrose drain که لوله بسیار کوچکی است درون سینه قرار گرفته و باعث تخلیه خون ابه و مایع لنفاوی به درون بانداژ میشود.

معرفی تکنیک جدیدی به نام باتن هول Buttonhole در تخلیه سینه

مترجم: محمد بهامین آسمانی

در عمل پیوند نوک سینه خطرهایی مثل نکروز یا سیاه شدن و افتادن نوک سینه، از بین رفتن حس لذت و تغیر رنگ پوست نوک سینه وجود دارد.

اما در تکنیک جدید باتن هول Buttonhole که توسط Dr. Hope Sherie در امریکا ارایه می شود. نیازی به جدا کردن نوک سینه و پیوند مجدد ان وجود ندارد. در این روش بعد از تخلیه سینه، برشی در روی دیواره سینه ایجاد می شود سپس نوک سینه و هاله دور ان کوچک شده و از زیر پوست به سمت سوراخ ایجاد شده هدایت و تغییر موقعیت میدهد. مثل نزدیک کردن دکمه به جا دکمه و سپس رد کردن دکمه از ان.

1
تصویر متحرک و توضیحات نحوه انجام تکنیک جدید باتن هول Buttonhole برای کوچک کردن نوک و هاله سینه و تغییر موقعیت ان بدون جداسازی از بدن

مزیت این تکنیک شامل برش کمتر، حفظ حس لذت و حفظ رنگ نوک سینه و ظاهر بسیار طبیعی نسبت به عمل پیوند نوک سینه می باشد. تکنیک باتن هول Buttonhole عوارض جانبی خفیفی نسبت به خطرات پیوند نوک سینه دارد.

هزینه تخلیه سینه با برش و تکنیک باتن هول Buttonhole توسط Dr. Sherie’s در امریکا 7500 دلار می باشد. وبسایت اطلاعاتی و تماس با دکتر
http://cosmeticconciergemd.com/

بعد از تخلیه سینه با تکنیک باتن هول Buttonhole به مدت 2 تا 3 روز پنروز درین Penrose drains که لوله بسیار کوچکی است درون سینه قرار میگیرد و باعث تخلیه خون ابه و مایع لنفاوی به درون بانداژ خشک پیچیده شده به دور سینه میشود. بیماران گزارش داده اند که پنروز درین Penrose drains بسیار راحتر از نوع معمول و متوال ان یعنی جی پی درین JP drains میباشد.

📎تصویر پنروز درین Penrose drains و همین طور عکس تکنیک باتن هول Buttonhole در بالای مطلب درج شده است.

🔻برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تکنیک باتن هول از وبسایت زیر دیدن فرمایید
http://www.topsurgery.net/procedures/buttonhole-technique-top-surgery.htm

مترجم: محمد بهامین آسمانی
منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org

Copyright © 2016 محمد بهامین آسمانی https://helptranscenter.org  هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس  All Rights Reserved