pinsdaddy-good-bad-amazing

نحوه صحیح اظهار نظر در خصوص تصاویر نتایج جراحی

نویسنده: محمد بهامین آسمانی

⛔️یک موضوع بسیار مهم برای همه ی ما که باید به خاطر بسپاریم این است که وقتی داریم در مورد نتایج جراحی عمل صحبت می کنیم رفتاری مودبانه و احترام گذار داشته باشیم. نباید با طعنه و کنایه حرف بزنیم. نباید منظور دار و معنی دار صحبت کنیم. و موجبات رنجش دیگران را فرهم کنیم. دیگران را به خاطر اینکه نتیجه عملشان چه طور به نظر می اید مسخره نکنیم و دست نندازیم.

🔺به خاطر اینکه این بدن ماست و این بدن قسمتی از وجود ما و هربدنی منحصر به فرد است. و به طبع نتایج جراحی یکسان نیست. ما نمی خواهیم دیگران مسخره مان کنند. یا بدن ما را دست بیاندازند و نیشدار سخن بگویند. ما نمی خواهیم بشنویم که اوه این یکی نتیجه عمل خوب است و ان یکی بد. اینگونه برخوردها مورد نکوهش است و عملی غیر اخلاقی و غیر انسانی.

🔺به خاطر اینکه وقتی مردم اطلاعات خودشان را برای کمک و راهنمایی به من و شما به اشتراک می گذارند، ما باید قدردان و سپاسگزار باشیم. ما باید رفتاری توام با احترام و ادب داشته باشیم و موجبات رنجش دیگران را فراهم نکنیم.

🔴تک تک افرادی که با محبت، بزرگواری و حس نوع دوستی و مسولیت پذیری، نتایج جراحی خود را برای یاری رساندن به من و شما به اشتراک می گذارند یک قهرمان شجاع هستند که سزاوار تشکر و قدرانی فراوانند🙏💐

با سپاس از توجه تان

محمد بهامین آسمانی
منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org

🔴کانال تلگرام مصاحبه و روایات زندگی ترنس های زن و مرد  ایرانی از تجربیات و تصاویر نتایج عمل تغییرجنس
https://t.me/iransrsresults

⭕️هلپ ترنس سنتر در اینستاگرام
https://www.instagram.com/helptranscenter