1

تجربه عمل متودئوپلاستی توسط Dr. Christopher در انگلستان به همراه تصاویر نتیجه عمل

مترجم: محمد بهامین آسمانی

دکتر کریستفر خیلی شگفت انگیز است. او رفتاری دوستانه و هدایتگر دارد. تیم او بسیار کارا و احترام گذار هستند. من تصمیم گرفتم که عمل متودئوپلاستی را بدون رد کردن لوله ادرار( ) و عمل وژینکتومی(حذف واژن) انجام دهم از انجایی که من مایل هستم احتمال عوارض جانبی را به حداقل ممکن برسانم و با نشسته ادرار کردن هم هیچ مشکلی ندارم.

در حدود هیجده ماه گذشته من سه جراحی داشتم.

🔹جراحی اول شامل ازاد سازی کلیتوریس و ساختن کیسه بیضه بود که سه ساعت و نیم جراحی طول کشید و سه شب اقامت در بیمارستان، یک هفته داشتن سوند و هفت هفته دوران بهبودی.

🔸جراحی دوم شش ماه بعد از جراحی اول انجام شد که شامل عمل ترمیمی تورم پوست ختنه گاه و قرار دادن پروتز بیضه بود. یک شب اقامت در بیمارستان و یک هفته دوران بهبودی. بدون هیچ گونه دردی.

🔹جراحی سوم، دوازده ماه بعد از جراحی دوم انجام شد که شامل حذف پوست متورم ختنه گاه که در جراحی ترمیمی قبلی جمع نشده و تجدید قرارگیری بیضه بود. یک شب اقامت در بیمارستان و دو هفته زمان بهبودی. میزان درد شدید نبود اما احساس ناراحتی و تورم برای چند هفته وجود داشت.

من از نتیجه عمل خیلی خوشحال و راضی هستم. داشتن اریکشن(نعوظ) شگفت انگیز است. من به ارگاسم(اوج لذت جنسی) میرسم و احساس میکنم که همه چیز بهتر از قبل عمل است.

کارکنان بیمارستان در تمام مراحل جراحی رفتار عالی داشتند. من میتوانم دوچرخه سواری کنم و فعالیت های روزانه ام را به خوبی انجام دهم.

من فقط یک منطقه کوچک بی حس در کیسه بیضه دارم که مربوط به بیضه سمت راست است که اخیرا عمل تغییر موقعیت قرارگیری به روی ان انجام شده است. تنها چیز منفی، بیش از حد کوچک بودن پنیس (الت تناسلی) برای رابطه جنسی کامل دخول است. اما هنگام اریکشن(نعوظ) مقدارکمی افزایش سایز دارم. من فکر میکنم (امیدوارم) که ممکن است بتوانم دخول کمی داشته باشم.

من از لحاظ جمسی و روحی احساس کامل شدن میکنم که هرگز قبل از عمل متودئوپلاستی نداشتم و نتیجه خوب جراحی بیش از انتظار من بود که شش سال قبل در زمان بررسی عمل متودئوپلاستی به جای فالوپلاستی داشتم.

من خوشحال هستم که واژن را دست نخورده گذاشتم(عمل واژینکتومی نکردم) حتی با این وجود که از ان استفاده نمی کنم زیرا که در درون من مخفی است. اما من ارگاسم های شگفت انگیزی دارم که هرگز قبل از عمل متودئوپلاستی نداشتم و من فکر میکنم به این دلیل است که من احساس خوشحالی میکنم که الت تناسلی من درمکانی قرار دارد که باید همیشه قرار میداشت و من هنوز هم هیچ مشکلی با نشسته ادرار کردن ندارم.

تمام درد و ترومایی که پشت سرگذاشتم ارزش این جراحی را داشت و من هم اکنون اماده ی اغاز فصل جدید زندگی ام هستم. من امیدوارم که شما اگر قرار است جراحی متودئوپلاستی را داشته باشید و یا درحال بررسی ان هستید، به احساس کامل شدن با خودتان برسید واحساس رضایت در به پایان رسیدن سفر ترنزیشن تان، مثل احساس هم اکنون من.

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2015/11/24/125/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مرجع