photo_2015-11-20_14-47-18
دی اچ تی DHT یا دی هیدرو تستوسترون یا ژل اندراکتیم برای رشد الت تناسلی. لینک خرید انلاین این محصول
http://www.dhtcream.com/buy-dht-cream/

چه زمانی افراد باید از ژل دی اچ تی DHT استفاده کنند؟

مترجم: محمد بهامین آسمانی

ترجمه قسمت دوم از پنجم

🔴شما نباید از ژل اندراکتیم استفاده کنید مگر اینکه حداقل دو سال روی هورمون درمانی تستوسترون بوده باشید. توجه داشته باشد که ژل اندراکتیم اخرین چاره برای افزایش احتمالی رشد الت تناسلی خواهد بود.

🔷ژل اندراکتیم اغلب سه تا شش ماه قبل ازعمل متودئوپلاستی به عنوان اخرین فشار نهایی برای افزایش رشد و بهینه سازی نتایج استفاده می شود.

🔶ژل دی اچ تی DHT باید دو سال بعد از هورمون درمانی تستوسترون استفاده شود در این زمان دوساله، تستوسترون از یک سو به تنهایی و از طرف دیگر با تبدیل شدن به مقدار کمی دی اچ تی DHT؛ منجر به تحریک گیرنده های اندروژن برروی الت تناسلی شده و باعث به حداکثر رسیدن رشد الت تناسلی شود.

🔷اگر شما در طول دوسال هورمون درمانی تستوسترون به رشد (دو اینچ) پنج سانتی متر میرسید. بنابراین چه دلیلی وجود دارد که دویست دلار پول و وقت و هزینه های ملاقات با پزشک و ازمایش خون انجام دهید فقط برای رسیدن به همین میزان رشد الت در زمان کوتاهتر از دوسال؟! این تصمیم از لحاظ مالی هیچ معنایی ندارد و باعث قرار دادن بدنتان برروی استرس غیرضروری می شوید که میتواند بر سلامت شما تاثیر بگذارد.

⚠️درمان با ژل اندکتیم برای کسانی که نمیدانند چگونه و به چه صورت باید استفاده کنند خطرناک است. ضمن اینکه باید به صورت منظم ازمایش خون بدهید تا سطح هورمون دی اچ تی تحت کنترل باشد.

🔰اگر شما بعد از دوسال هورمون درمانی تستوسترون همچنان از سایز الت تناسلی خودتان ناراضی هستید بنابراین میتوانید ژل اندراکتیم را بررسی و از ان استفاده کنید به این امید که به حداکثر رشد بلقوه الت تناسلی خودتان برسید. اما به خاطر داشته باشد که هیچ گونه تضمینی برای اثرگذاری این محصول وجود ندارد.
ترجمه این مقاله ادامه دارد…

🔻اولین قسمت مقاله را در لینک زیر مطالعه نمایید.

💠دی اچ تی DHT یا دی هیدرو تستوسترون چیست؟ چگونه باعث تاثیر در رشد آلت تناسلی می شود؟!
https://helptranscenter.org/2015/11/20/528/

مترجم: محمد بهامین آسمانی
منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org

مرجع:
http://gendercube.tumblr.com/post/99605762147/dhtandractim-information

Copyright © 2015 محمد بهامین آسمانی https://helptranscenter.org  هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس  All Rights Reserved