150624-surgery-stock

نتیجه جراحی متودئوپلاستی توسط Dr. Marci Bowers در امریکا

مترجم: محمد بهامین آسمانی

یک سال از جراحی متودئوپلاستی من که فقط شامل ازاد سازی کلیتوریس است میگذرد.من این جراحی را در امریکا توسط Dr. Marci Bowers in San Mateo, CA, USA انجام دادم.

من از نتیجه جراحی بسیار راضی و خوشحال هستم. من چندین بار به Gay bathhouses رفتم (مکانی که مردان با مردان به رابطه جنسی می پردازند) و رابطه جنسی داشتم همینطور با همسرم هم رابطه جنسی داشتم. من در یک رابطه باز با همسرم هستم. رابطه باز یعنی open relationship ( ازدواج یا رابطه ای که هردو طرف موافقت میکنند که با افراد دیگر هم رابطه جنسی داشته باشند)

خیلی مهیج است وقتی مردان همجنسگرا به من میگویند که پنیس من سکسی است. من عاشق این تعاریف هستم.

خیلی عالی است که میتوانم لخت در اتاق رختکن باشگاه راه بروم بدون نگرانی از اینکه دیگران درباره من چه فکر میکنند. شاید مردم فکر کنند که من یک پنیس کوچک دارم و من با این فکر انها راحتم چون واقعیت دارد. من یک مرد با پنیس کوچک هستم.
همسرم تصمیم دارد به زودی یک وبلاگ درست کند و چشم انداز خودش را از جراحی الت من بنویسید. او برنامه دارد که بنویسید چه احساس و تجربه ای داشته وقتی با من وارد این سفر ترنزیشن شده است و بعد از جراحی از من مراقبت کرده است و اینکه هم اکنون رابطه جنسی بین ما به چه صورت شده است.

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2015/11/19/127/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مرجع