1

چه کسانی کاندید فالوپلاستی ساعد دست و ران پا نیستند؟!

نویسنده: محمد بهامین آسمانی

امکان عمل فالوپلاستی با تکنیک ساعد دست و ران پا برای همه ی افراد قابل انجام نیست. فلپ گرفته شده در عمل فالوپلاستی از ساعد دست یا ران پا برای ساختن پنیس، شامل پوست، چربی، عصب حسی و عروق میباشد.

بنابراین افرادی که ساعد دست لاغری دارند کاندید مناسبی برای این جراحی نیستند زیرا فلپ انها قطر کمی خواهد داشت و هیچ فضایی برای کاشت پنایل ایمپلنت (ایجاد نعوظ) نخواهد داشت و درصورت گذاشتن پنایل ایمپلنت لوله ادرار دچار مشکل خواهید شد. بنابراین اگر ساعد دست تان چربی ندارد و لاغر است شما کاندید فالوپلاستی از ساعد دست نیستید.

امکان عمل فالوپلاستی با تکنیک ران پا، برای افرادیکه BMI کمتر از 24-25 دارند مناسب است. اما افرادی که BMI بالاتر از 30 دارید کاندید تکنیک ران پا نیستید. زیرا فلپ از پوست، چربی،عصب و عروق تشکیل شده است و درصورتی که شما چاق باشید پنیس بسیار قطوری خواهید داشت که ظاهر طبیعی ندارد و برای رد کردن لوله ادرار نیز دچار مشکل خواهید شد و باید سه تا چهار جراحی انجام دهید تا بتوانید لوله ادرار را از پنیس رد کنید. برای دخول جنسی دچار مشکل خواهید شد. از سلیو به جای گذاشتن پنایل ایمپلنت نمی توانید استفاده کنید.

در صورتی که چاق هستید و کاندید تکنیک ران پا نیستید تنها راهکار کاهش کردن وزن است. اما افرادیکه ساعد دست لاغر و بسیار کم چرب دارند هیچ راهکاری ندارند.

نویسنده: محمد بهامین آسمانی
منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org

Copyright © 2015 محمد بهامین آسمانی https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved