10

تجربه عمل متودئوپلاستی و سپس انجام عمل فالوپلاستی از شکم + معرفی جایگزینی برای ایمپلنت در عمل فالوپلاستی برای اریکشن یا نعوظ جهت دخول جنسی

مترجم: محمد بهامین آسمانی

اگر بنا به هردلیلی تمایلی به انجام عمل گذاشتن ایمپلنت ندارید. اگر بدن شما ایمپلنت را پس میزند. اگر از خطرات و عوارض ایمپلنت وحشت دارید. نگران نباشید. جایگزینی برای ان به نامهای زیر وجود دارد.
🔹 penis extender پنیس اکستندر
🔸 penis sleeve پینس سلیو
🔹Penis thickners پینس تیکنرز

نحوه استفاده از ان بسیار ساده است. هر زمان که میخواهید رابطه جنسی برقرار کنید ان را برروی پینس کشیده و به رابطه بپردازید. penis sleeve پینس سلیو انواع اقسام رنگ ها و مدل های متفاوتی دارد. که با جستجوی کلمات فوق، تصاویر بسیاری را مشاهده خواهید نمود.

📎جهت اشنایی بهتر، تصاویری از پینس سلیو را که توسط یک ترنس مرد استفاده شده برایتان قرار میدهم. داستان این ترنس مرد امریکایی به شرح زیر است:

من ابتدا به بلگراد رفتم و توسط دکتر perovic (این پزشک فوت شده است) عمل متودئوپلاستی را انجام دادم. از لحاظ حس جنسی فوق العاده بود. اما سایز ان کوچک بود و امکان دخول جنسی را نداشتم. بعد از گذشت سالیان بسیار زیاد، تصمیم گرفتم که فالوپلاستی انجام دهم توسط دکتر Dr. Leis, Sherman در کشور محل سکونت خودم (امریکا).

من تصمیم گرفتم تکنیک pubic phallo انجام بدهم و از شکمم برای ساخت پینس استفاده کنم. زیرا تصور اینکه جای زخم بروی دست یا پایم ایجاد شود اشفتگی جسمی بیشتری در من ایجاد میکرد و نمیتوانستم با ان کنار بیایم و مثل برچسبی بود که نشان میداد من ترنسکشوالم. دلم میخواست وقتی بیرون میروم هیچ جای زخمی روی بدنم نباشد.

اولین جراحی ایمپلنت 5 سال دوام اورد و بدنم ان را پس زد. دومین جراحی ایمپلنت 2 سال باقی ماند و بدنم ان را پس زد و سومین جراحی ایمپلنت 1 سال دوام اورد و بدنم ان را پس زد. متاسفانه بدن من بارها ایمپلنت را پس زد و در پینس من حرکت میکرد و فشار می اورد هنگام سکس. متاسفانه جراحی افزایش لوله ادرار نیز، از بین رفت و من نمیتوان ایستاده ادرار کنم. من دیگر از گذاشتن ایمپلنت خسته شدم از بیمارستان بستری شدن خسته شدم و اهمیتی برایم ندارد که مجددا عمل لوله ادرار را انجام بدهم چون من ترجیح میدهم این پول را صرف خانواده ام و بچه هایم بکنم.

من و همسرم با استفاده از penis sleeve پینس سلیو، زندگی جنسی بسیار خوبی داریم و هردوی ما راضی و خوشحالیم و ارگاسم می شویم.

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2015/11/09/111/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: محمد بهامین آسمانی

مرجع: http://www.transbucket.com