1

ترجمه وئدیوی فالوپلاستی در المان-مونیخ توسط دکتر Dr. Jurgen Schaff قسمت چهارم از چهارم 4/4

مترجم: محمد بهامین آسمانی

سلام به همگی، این یک بروز رسانی است بعد از مدت طولانی. زیرا که تصمیم گرفته بودم تا جراحی به درستی پیش نرود هیچ بروزسانی را انجام ندهم. اخرین باری که بروزرسانی کردم بعد از تمام عوارضی که داشتم با جراحی های بزرگی که پشت سرگذاشتم. اولین جراحی اکتبر 2012 بود وقتی که واژن من را بستند و یک قسمت از واژن را به دور تیوپ پیچیدند و در پشت ساق پا قرار دادند تا 6 ماه که بهبود پیداکند و سپس در ماه می 2013 مرحله دوم جراحی که شامل جداسازی استخوان نازک نی و فلپ برای ساختن پینس بود را انجام دادم. که متاسفانه بدن من این پیوند را پس زد. و دکتر در جراحی چهارم پنیس را از بدن من جدا کرد. و سپس با تکنیک فالوپلاستی ران پا ALT phalloplasty پوست،چربی و عصب (فلپ) از ران پای من گرفت و مجداد پنیس را ساخت. و سپس پوست از کشاله ران من جدا کرد و به قسمت پایین پنیس پیوند زد برای لوله ادرار.

در این مرحله دانیال رو به دوربین سعی میکند با حرکات دست، منظور خودش را به بیننده نشان بدهد. اگر سعی کنید بفهمید منظورم چیست اگر دست من پینس باشد و شما از سر ان ادرار میکنید، دکتر زیر پینس من را باز نگه داشت و سپس پوست کشاله ران من را به این قسمت پیوند زد و اجازه داد تا 6 ماه بهبود پیدا کند و در نوامبر 2013 من به المان برگشتم تا ان ناحیه باز پایین پینس را ببندد و بتوانم از سر پینس ادرار کنم ولی متاسفانه این جراحی هم با شکست مواجه شد. این بار به دلیل فیستول و خونریزی.

یک بخشی هم فکر می کنم تقصیر من بود که بعدا در قسمت عوارض جانبی، به طور کامل برایتان توضیح میدهم و چندین نکنه و ترفند مهم را به شما اموزش میدهم که چگونه از اینگونه اتفاقات جلوگیری کنید.

بعد از جراحی لوله ادرار دچار فیستول و خونریزی شدم و به کلینیک رفتم و انها قسمت پایین پنیس را که بسته شده بود مجداد باز کردند تا تمام خون ها خارج شود. سپس من به اسراییل برگشتم و فکر کردم میتوانم به زندگی طبیعی برگردم اما متاسفانه بعد از دو ماه یا کمتر، ارتباط بین لوله ادرار طبیعی بدنم و لوله ادرار ساخته شده توسط دکتر، کاملا قطع شد و دیگر قادر نبودم که ادرار کنم و باید 10 دقیقه فشار میاوردم تا بتوانم کمی ادرار درون مثانه ام را خالی کنم. دچار عفونت شدید شده بودم و به همین دلیل سه مرتبه در بیمارستان بستری شدم و برای بدنم بسیار خطرناک بود که ان همه ادرار را درخودش نگه دارد.

به هر روی مجداد به المان بازگشتم بیش دکتر Dr. Jurgen Schaff و در این مرحله مجداد پنیس را باز کردند و پوست جدید را به ان پیوند زد و به من گفت بعد از 6 ماه دوباره برگردم تا پوست بهبود پیدا کند و من انجام دادم و سپس مجداد جراحی دیگری انجام دادم و قسمت باز پنیس را بستند و من خیلی خوشحالم که این را اعلام کنم که امروز توانستم از داشتن سوند رها بشوم و برای اولین بار، بعد از 2 سال از اغاز روند عملهای فالوپلاستی در زندگیم ایستاده ادرار کنم. چیزی که برای من خیلی رضایت بخش است و هیچ نشتی هم وجود ندارد.

من دقیقا میتونم ادراری که از پینسم رد میشود را احساس کنم. میدانم شاید احمقانه به نظر بیاد ولی برایم خیلی جالب و مهیج است. بالاخره بعد از همه ی ان سختی هایی که پشت سر گذاشتم موفق شدم ایستاده ادرار کنم.

جراحی های بعدی من ساختن کلاهک سر پینس و گذاشتن پروتز بیضه است. و بعد از ان هم میخوام پمپ اریکشن بگذارم. چون برای من خیلی مهم است که این مرحله را انجام بدهم. میدانم که خیلی خطرناک است و ریسک بسیار بسیار بالایی دارد. اما در حقیقت من نمیتونم بدون گذاشتن پمپ با شریک جنسی ام احساس رضایت داشته باشم.

در حقیقت همین اخرین مرتبه که بیمارستان بودم. یک پسری بود که تمام مراحل عمل فالوپلاستی را پشت سر گذاشته بود و فقط برای انجام مرحله اخر گذاشتن پمپ امده بود که متاسفانه، بدنش ان را پس زد و هیچ جریان خونی در پنیس اش وجود نداشت و بعد از 4 روز پنیس اش سیاه شد و دکتر در عمل دیگری پنیس را به صورت کامل از او جدا کرد. و این یعنی تمام جراحی هایی که کرده بود و سختی های که کشیده بود و … همه و همه به باد رفت.

گذاشتن پمپ اریکشن ریسک بسیار بالایی دارد و شما باید این را در ذهن خودتان داشته باشید اگر تصمیم به انجامش دارید.

درمورد عوارض جانبی و مشکلات پس از عمل باید بگویم که فکر میکنم دلیل شکست جراحی من به خاطر رژیم 8 ماه گیاه خواری بود که داشتم و ازمایشات خونم بد بود و اهن خونم و چیزهای دیگر پایین بود. و بدنم ضعیف بود. شاید دلیل شکست عمل به این خاطر بود که بدنم برای این نوع جراحی سنگین به اندازه ی کافی قوی نبود.

شما باید کاملا مطمین باشید که بدنتان خیلی سالم، قوی و سلامت باشد برای این نوع جراحی ها زیرا اگر نباشد، بدنتان نمی تواند فشار سنگین این عمل و توان مقابله با عوارض جانبی ان را داشته باشد.

باز تاکیید میکنم شما باید بیش از اندازه سالم و سلامت باشید. اگر از نظر سلامتی امادگی این جراحی را ندارید لطفا ان را به تعویق بندازید تا زمانی که به اندازه کافی قوی و سالم شوید. میدانم خیلی سخت است اما باید این را در ذهنتان داشته باشید که درصد بسیار بالایی جراحی با شکست مواجه خواهد شد و مسلما شما این را نمی خواهید اصلا. چون پول زیادی خرج کردید و اصلا احساس خوبی ندارد درکل. بنابریان مطمین باشید که از نظر سلامتی امادگی کامل را دارید.

موضوع دیگر در مورد سوند است. داشتن سوند اصلا راحت نیست. شما گاهی احساس میکنید که نیاز به ادرار دارید ولی نمی توانید، چرا؟ چون سوند دارید و نمی توانید ادرار کنید و فقط احساس ادرار دارید و اصلا احساس راحتی نیست و خیلی ناخوش ایند است. کاری که من کردم این بود که گاهی روی سوند فشار می اوردم تا شاید احساس ادرار از بین برود و گاهی بیش از حد با سوند خشن برخورد کردم شاید برای همین دچار خونریزی شدم. فقط سعی کنید صبور باشید و رنج و درد داشتن سوند را تحمل کنید.

و اخرین نکنه اینکه بعد از جراحی خود ارضایی نکنید. این یک نکته از طرف من به شما بود. خودارضایی اصلا برای روند بهبود و درمانتان خوب نیست و باعث سوزش و درد زیادی میشود.

سپس دانیل رو به دوربین در دقیقه 7.25 اثار و محل زخم و روند بهبود ساق پا و ران پا را نشان میدهد.

🔻قسمت‌های اول، دوم و سوم این مطلب را از طریق لینک‌های زیر مطالعه نمایید.

💠ترجمه وئدیوی فالوپلاستی در المان-مونیخ توسط دکتر Dr. Jurgen Schaff قسمت اول از چهارم 1/4
https://helptranscenter.org/2015/11/03/578/

💠ترجمه وئدیوی فالوپلاستی در المان-مونیخ توسط دکتر Dr. Jurgen Schaff قسمت دوم از چهارم 2/4
https://helptranscenter.org/2015/11/03/579/

💠ترجمه وئدیوی فالوپلاستی در المان-مونیخ توسط دکتر Dr. Jurgen Schaff قسمت سوم از چهارم 3/4
https://helptranscenter.org/2015/11/03/580/

مترجم: محمد بهامین آسمانی
منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org

Copyright © 2015 محمد بهامین آسمانی https://helptranscenter.org  هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس  All Rights Reserved