1

ترجمه وئدیوی فالوپلاستی در المان-مونیخ توسط دکتر Dr. Jurgen Schaff قسمت اول از چهارم 1/4

مترجم: محمد بهامین آسمانی

اسم من دانیل براش است 21 سال دارم ترنسکشوال زن به مرد هستم از کشور اسراییل. در حال حاضر در بیمارستان هستم و مرحله اول عمل فالوپلاستی را پشت سر گذاشتم. تصمیم گرفتم این ویدوها را درست کنم تا به شما بیشتر درباره جراحی پایین بگویم. تکنیک انتخابی من برای عمل فالوپلاستی به نامfibula flap with bone به همراه استخوان، که یک تکنیک تقریبا جدیدی است. در این تکنیک به جای قرار دادن پروتز اریکشن در پیس
از استخوان برای تعوظ الت استفاده میکنند.

با قرار دادن استخوان در پینس به جای پروتز اریکشن، باعث میشود که پینس همیشه به اندازه کافی سخت باشد برای رابطه جنسی در هر زمان که خواستید و دیگر نیازی به پمپ کردن برای نعوظ نیست.

عملهایی که امروز انجام دادم تخلیه رحم و تخلیه یکی از تخمدان هایم بود. دلیل اینکه تصمیم گرفتم یکی از تخمدان هایم را در داخل بدنم نگه دارم این است که اگر در اینده بنا به دلایلی هورمون تستوسترون را قطع کردم، تخمدانم بتواند استرژن ترشح کند. (یکی از دلایل فوق میتواند داشتن کودک بیولوژیک از طریق فریز تخمک و قرار دادن در رحم جایگزین و یا رحم همسرتان).

عمل دیگری که امروز انجام دادم یک قسمت از واژن من را به دور یک تیوپ پیچیدند و در پشت ساق پایم قرار دادند. برای ساختن لوله ادرار در پینس. و در مرحله بعد جراحی پوست و چربی(فلپ) این ناحیه را برمیدارند جهت ساخت پینس. در ویدئوی دیگری نحوه تمیز نگه داشتن این تیوب و مراقبت از ان را به شما نشان خواهم داد.

🔻قسمت‌های دوم، سوم و چهارم این مطلب را از طریق لینک‌های زیر مطالعه نمایید.

💠ترجمه وئدیوی فالوپلاستی در المان-مونیخ توسط دکتر Dr. Jurgen Schaff قسمت دوم از چهارم 2/4
https://helptranscenter.org/2015/11/03/579/

💠ترجمه وئدیوی فالوپلاستی در المان-مونیخ توسط دکتر Dr. Jurgen Schaff قسمت سوم از چهارم 3/4
https://helptranscenter.org/2015/11/03/580

💠ترجمه وئدیوی فالوپلاستی در المان-مونیخ توسط دکتر Dr. Jurgen Schaff قسمت چهارم از چهارم 4/4
https://helptranscenter.org/2015/11/03/581/

مترجم: محمد بهامین آسمانی
منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org

Copyright © 2015 محمد بهامین آسمانی https://helptranscenter.org  هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس  All Rights Reserved