1

تجربه عمل فالوپلاستی ساعد دست در آلمان توسط دکتر Dr. Liedl, Bernhard + تصاویر

مترجم: محمد بهامین آسمانی

من یک ترنس مرد هستم و همچنین یک همجنسگرا که 13 سال است با دوست پسرم زندگی میکنم. بین 3-4 سال زمان کشید تا ترنزیشن خودم را کامل کنم.

من توسط دکتر Dr. Liedl, Bernhard در مونیخ-المان فالوپلاستی کردم. دکتر Liedl به صورت نرمال 4 جراحی با فاصله 3-4 ماه از هم انجام میدهد. من افراد بسیاری را میشناسم با همین ظاهر نتیجه جراحی. در المان پیدا کردن حمایت برای ترنزیشن بسیار ساده است. یک گروه حمایتی در فیس بوک و دو سایت انجمن گفتگوی بسیار بزرگ در المان وجود دارد با صدها هزار عکس از نتایج عمل.
🔹ادرس لینک ها:
https://www.aufbaugalerie.trans-eltern.de/index.php
🔸لینک دیگر
http://forum.ftm-portal.net/

🔹گروه حمایتی فیس بوک به نام TransMann e.V به ادرس:
www.facebook.com/groups/120594184644643

تجربه من با دکتر و کارکنان بسیار عالی بود. تمام اعمال جراحی من رایگان بود و هیچ هزینه ای برایم نداشت. بدلیل اینکه ما در المان هیچ هزینه ایی برای جراحی یا پروتز پرداخت نمی کنیم زیرا در المان همه داری بیمه درمانی هستند.

ادرار کردن بسیار اسان است و بدون مشکل. من عاشق هر ادراری هستم. من در پینس احساس لامسه دارم از ابتدا تا سران. کلیتوریس من درون پینس قرار گفته است. و در این همین ناحیه پایه ی پینس است که من میتونم به اوچ لذت جنسی برسم. دکتر Liedl عصب کلیتوریس را به عصب پینس پیوند زده است.

او پیوند پوستی از سمت چپ شکم برای پوشاندن روی ساعد دست استفاده کرد. دوره بهبودی و ریکاوری این مرحله بین 6 تا 8 هفته است. دستم به خوبی بهبود یافت همان طور که در تصویر میبینید. بعد از جراحی فالو دردی نداشتم فقط مقداری درد در دستم اما نه خیلی زیاد. دستم مثل قبلا کار میکند و تغییری یا نقصی دران ایجاد نشده است. 10 روز بعد از جراحی، دستم قابل انعطاف بود و 6 هفته بعد قادر بودم تمرینات بدنسازی را ادامه دهم. من 174 سانتی متر قد دارم. طول و قطر پینس 10 سانتی متر است و من بلندتر از این نمیخواستم چون ظاهرش برای بدنم غیرطبیعی بود.

جراحی اولم شامل تخلیه رحم، بستن واژن و متودئوپلاستی بود.
جراحی دومم فالوپلاستی(ساختن پینس) بود که یک سال و نیم قبل انجام دادم.
و جراحی سومم درست کردن کلاهک سرپینس و گذاشتن پروتز بیضه بود که یک سال قبل انجام دادم.
تا این مرحله هیچ عارضه ی جانبی یا عمل ترمیمی هم نداشتم. علت تسریع روند بهبودی من بدلیل خوردن غذاهای سالم و عدم استفاده از هیچ گونه مشروبات الکی یا سیگار و یا مواد مخدر است.
در جراحی چهارم که اگر بخواهید و مایل باشید گذاشتن ایمپلنت برای اریکشن است. که من اصلا این جراحی ایمپلنت را نمی خواهم. بدلیل اینکه جراحی ایمپلنت عوارض جانبی بسیار زیادی را ایجاد میکند. و هر چند سال یک بار باید تعویض شود. بنابراین من از سلیو penis sleeve استفاده میکنم. (دراین خصوص قبلا مقاله به همراه عکس گذاشته شده است)
▪️من سلیو را از سایت امازون میخرم در دو لینک زیر :
https://goo.gl/tHLkrt

▪️و لینک دیگر برای خرید نوع دیگری از سلیو:
https://goo.gl/AdEhsE

تصاویر سلیو مورد استفاده این شخص در لینک های بالا به همراه نتایج عمل در یک البوم در زیر مطلب قرار داده اشت.

فالو از پا بسیار بزرگ است.
فالو از ساق پا به همراه استخوان که همیشه در المان انجام میشود باعث می شود پینس همیشه سفت باشد.
فالو از ران پا هم به شدت بسیار بزرگ است.
بنابراین هیچ سلیو penis sleeve برای انها مناسب نخواهد بود و اندازه نمی شود.
فالوی من از دست گرفته شده است و قطر ان 10 سانتی متر است و خوشبختانه در این زمنیه مشکلی ندارم. قبل از جراحی دستم را لیزر IPL کردم برای از حذف موهای ان.

🔻ایمیل تماس با دکتر: liedl@chkmb.de

🔻ادرس تماس با دکتر در لینک زیر:
http://www.chkmb.de/ihr-team/klinik-chefaerzte/dr-liedl.html

Address: Denninger Str. 15, 81679 München, Germany
Phone:+49 89 927941370
Tel. +49 (0) 89-92794-1522
Fax +49 (0) 89-92794-1523

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2015/11/03/114/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: محمد بهامین آسمانی

مرجع: http://www.transbucket.com