8ec0cd_f851b1faff694d64a0ebd5dd276eb3bb

روند پرداخت هزینه جراحی متو، آپارتمان و خرید پمپ و ژل دی هیدروتستوسترون از دکتر میرو و ارسال به ایران

نویسنده: محمد بهامین آسمانی

🔷اگر نیاز به تهیه پمپ وژل دی هیدروتستوسترون دارید هزینه ان 60 یورو است و پمپ رایگان میباشد. پس از واریز مبلغ به حساب بانکی دکتر میرو ایشان ژل دی هیدرو تستوسترون را به همراه پمپ به ادرس محل زندگیتان ارسال مینمایند. و خوشبختانه برای دریافت ان در ایران مشکلی وجود ندارد.

🔶هزینه عمل متودئوپلاستی 10000 یورو است و هزینه پروتز بیضه 780 یورو است. دو روش برای پرداخت هزینه جراحی وجود دارد که از حدود یک ماه قبل باید انجام بشود. روش اول تنها واریز پیش پرداخت جراحی و هزینه اقامت در حدود 1800 یورو و سپس بعد از ورود به بلگراد مابقی را نقدا پرداخت می کنید. روش دوم واریز کل هزینه جراحی 10000 یورو بسته به نوع عمل های انتخابی هزینه کمتر یا بیشتر است.

⭕️متاسفانه بدلیل تحریم ایران و عدم امکان انتقال بانکی ارز، فکر میکنم باید از یک صرافی در ایران کمک بگیرید و به حساب صرافی تومان واریز کنید و انها یورو را به حساب دکتر میرو واریز کنند. و دراین بین کارمزد جزیی هم به صرافی باید پرداخت شود.

✅ارز رایج کشور محل سکونتتان را به یورو تبدیل نمایید و با خود پول نقد بهمراه داشته باشید هزینه اقامت در اپارتمان های متعلق به تیم دکتر میرو، شبی 60 یورو بعلاوه 14% مالیات میباشد. که در هنگام ورود کل مبلغ مدت زمان اقامتتان را یکجا پرداخت میکنید.

🔷حداقل زمان اقامتتان 14 روز میباشد. اگر امکان و شرایط اقامت طولانی تر را داشتید حتما توصیه میکنم یک ماه بمانید چون این عمل دشوار است و عوارض جانبی زیادی دارد و همچنین با کشور محل زندگیتان فاصله مکانی بسیار. در صورت امکان حتما یکی از اعضای فامیل یا دوست با خود بهمراه داشته باشید.

✳️سایت دکتر میرو در بلگراد صربستان برای عمل فالوپلاستی عضله کمر و عمل متودئوپلاستی
http://www.genitalsurgerybelgrade.com/

نویسنده: محمد بهامین آسمانی
منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org

Copyright © 2015 محمد بهامین آسمانی https://helptranscenter.org  هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس  All Rights Reserved