winstrol-side-effects-2-1

عارضه جانبی گذاشتن پروتز بیضه در عمل فالوپلاستی یا عمل متودئوپلاستی+ تصاویر

نویسنده: محمد بهامین آسمانی

یکی از عوارض گذاشتن پروتز بیضه و ساخت کیسه بیضه، که باید در ذهن داشته باشید شامل نکروز یا مرگ بافت و پس زدن پروتز بیضه توسط بدن است که در این صورت با التهاب و عفونت کیسه بیضه مواجه شده و سوراخی در پوست کیسه بیضه ایجاد شده که به مرور بزرگ و بزرگتر میشود و بدن پروتز بیضه را پس میزند.

گاهی پروتز به خودی خود از سوراخ ایجاد شده خارج میشود و گاهی با جراجی پروتز بیضه را خارج میکنند. در هر دو صورت فوق؛ باید سوراخ ایجاد شده در پوست کیسه بیضه با بخیه بسته شود و در جراحی ترمیمی که میتوان حدود 6 ماه بعد انجام داد، مجداد پروتز بیضه را جایگزین نمایید.

📎برای اشنایی ملموس تر شما عزیران، عکس های را گردآوری کردم تا بتوانید تصویری دقیق از این عارضه در ذهن داشته باشید.

این عکس ها چند ماه بعد از عمل متودئوپلاستی گرفته شده است که نتیجه عمل دکتر میرو Miroslav Djordjevic در بلگراد صربستان است که فرد با عارضه پس زدن پروتز بیضه مواجه شده است.

 توجه !
این مقاله دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2015/09/07/113/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

نویسنده: محمد بهامین آسمانی
منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org

Copyright © 2015 محمد بهامین آسمانی https://helptranscenter.org  هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس  All Rights Reserved